top of page

ThetaHealing
Çalışması

ThetaHealing®  Nedir?: ThetaHealing® meditasyon yolu ile fiziksel, duygusal ve spiritüel olarak şifa veren yönlendirilmiş bir dua tekniğidir. Herşeyin Yaratıcı’na bağlandığınız zaman, beyin dalgalarınız otomatik olarak Theta durumuna geçer. Bu bilinç durumunda, her şeyi anında yaratabilir ve değiştirebilirsiniz.

Yaradan bize bu bilgiyi koşulsuz olarak verdi.

 

Bu bilgi benim ve bir çok kişinin hayatını değiştirdi.

Vianna Stibal 

ThetaHealing® tekniği yaratıcısı ve kurucusu

Konu: ThetaHealing® çalışması için konu sınırlaması yoktur. Her konuda çalışma yapılabilir. Şu an hayatınızda sizi durduran ve sıkışmış hissttiren her konu ile çalışma yapabilirsiniz.

 

Serbest Çağrışımlı Sohbet: Öncelikle danışanın çalışmak istediği konu üzerine sohbet edilir ve çalışma konusu belirlenir.

Arınma: Çalışma öncesinde danışanın bedeninde arınma işlemleri yine ThetaHealing® tekniği kullanılarak yapılır.( Bu arınma teknikleri basic eğitimi alan herkese öğretilmektedir)

  • Danışanın bedenine genel şifa verilir.

  • Sağ-Sol beyin ve beyin kimyasalları dengelemesi yapılır.

  • Danışanın bedeninde biriken kızgınlık, öfke, acı, üzüntü, keder gibi kişinin enerji frekansını düşüren blokaja sebebiyet veren duygular temizlenir.

  • Danışanın üzerinde bulunan negatif enerjiler, göz ve nazar temizlenir.

  • Kök Çakra şifalandırılarak hayata keyif, rahat ve güvenle bağlanılması sağlanır.

  • Ruhsal anlamalar( danışanın hayatındaki kişiler ile) şifalandırılıp, arındırılır.

  • *Danışanın anne karnındaki dönem şifalandırılır (Advanced Bilgisi)

ebrusener.JPG

Derin Kazma: ThetaHealing® e özel bir soru sorma tekniğidir. Bu şekilde konunun en derinindeki inançlar açığa çıkartılır. Yaşam içinde öncelikle; ebeveynlerimzden dış çevreden, atalardan gelen miras ve DNA kayıtlarımız ile bazı inançlarımız oluşur. Bunlar hayatın belli evrelerinde bizi sınırlamaya, zorlamaya başladığı noktada arınma ve şifalanmaya ihtiyaç duyabiliyor. Derin Kazma bu seviyedeki inançları bulmamız için bize güçlü bir araç oluyor. Doğru soruların gücü ile farkındalık seviyenizin altındaki iançlarınıza theta frekansında ulaşmamız mümkün oluyor.

Kas Testi: ThetaHealing® bulunan inançların test edilmesi için Kas Testi adı verilen Kinesiyoloji tekniğini kullanılır. Bilinç seviyesindeki görüşlerimizin beden-kas testi ile bilinçaltı seviyede test edilmesini sağlayan bir tekniktir. Kas Testi sayesinde bilinçaltımızda gizlenen doğrularımızı keşfederek, ThetaHealing® ile arındırırız.

ThetaHealing® Bilinçaltı İnanç Değişimi: Bilinçaltımızda kayıtlı olan ve bize destek olmayan, sınırlandıran inançlar ThetaHealing® tekniği ile öz, genetik, geçmiş ve ruhsal dört seviyede anda değiştirilerek zihin yeniden programlanır. Bu şekilde bu tutulan inanç tüm zamanlardan ve DNA kodlarından arındırılmış olur.

His Yüklemesi: Çalışma his yüklemeleri ile desteklenir.

Yaratım ve Vizyon çalışması yaparak çalışma tamamlanır.

ThetaHealing® çalışması yüzyüze veya telefon ile görüntülü olarak yapılabilir.  Bire bir çalışma WhatsApp hattı 05322957239

Theta Healing - Devamını Oku
bottom of page