top of page

Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi
1. Aşama Semineri

 

Arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan veya yaşamımızda çeşitli sorunlar olarak kendini gösteren ve dolayısıyla öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin, Yüksek Benliğimizin (veya üst bilincimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar

"Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel bir çalışma..."

innerspeak.jpg

Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi Nedir?

Psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından ilahi ilhamla geliştirilmiş bir bütünsel şifa yöntemidir. 

 

Arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan veya yaşamımızda çeşitli sorunlar olarak kendini gösteren ve dolayısıyla öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin, Yüksek Benliğimizin (veya üst bilincimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar.

 

Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar ve sorunlar, genellikle çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait, iç benliğimiz veya bilinç dışımızdaki eski, uygun olmayan, yanlış programlardır.

Bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi, sıklıkla ruhumuzun geçmiş yaşam süreçleri veya atalarımıza ait başka yaşam süreçleri, hatta bazen de ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel boyutlardaki yaşam süreçlerimiz olabilmektedir.

Bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar enerji alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanabilmektedir.

Bu arınma sistemi aracılığı ile;  şu anki yaşamımızı olumsuz etkileyen bu etkilerin kaynaklandığı kaynak yaşam sürecinin ve olgunun saptanmasına ve etkinin kaynağında arındırılmasına olanak sağlar; bu yapıldığında etki tüm zamanlar için arındırılmış olur ve etkinin üzerimizdeki döngüsü sonlanarak yaşamımızın bu etkiden özgürleşip şifalanması ve gerçekliğimizin değişmesi sağlanır.

Jean Adrienne'nin Sistemi - Devamını Oku
Mudra Meditasyonu

Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi 
Nerelerde Kullanılabilir?

  • Yaşamımızın sorunlu olan veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,

  • Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik,

  • Fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik,

  • Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,

  • Çeşitli korkularımız/fobilerimize yönelik,

  • Kişilerden veya mekanlardan parazit enerjileri ve eklentileri arındırmaya yönelik.

Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi 
bire bir  nasıl  gerçekleşir?

Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel çalışmalardır. Çalışma sırasında danışan tamamen bilinç boyutundadır. Kolaylaştırıcı danışanın Yüksek Benliğinden önce üzerinde çalışılan etkiye(çalışmanın konusuna) yönelik gerekli bilgileri alır, bunlar danışanın deneyimlemekte olduğu durumla ilgili çeşitli bilgiler ve etkinin kaynaklandığı yaşam süreci, oradaki yaşanmışlık ve ruhun buna verdiği tepkiyle ilgili bilgilerdir.

 

Sonrasında çeşitli arınma işlemlerine geçilir. Tüm çalışma dosya protokolünün yapısının akışına uygun olarak, Yüksek Benliğin rehberliği ile uygulanır.

Bire bir çalışma genellikle 1-1,5 saat arası sürer, ancak bu süre danışanın kaldırabileceği arınma düzeyine göre değişebilir.

 

Arınma çalışmasında ana niyetimiz her zaman üzerinde çalışılan konuya dair mümkün olan tüm arınmanın bir çalışma ile gerçekleşmesi olmakla birlikte, bazen ayni konu üzerinde 2. veya bazen 3. bir çalışma gerekli olabilir. Devam çalışmasının gerekli olup olmadığı çalışmanın sonunda belli olur ve devam çalışması ilk çalışmanın işleme süresi bittikten sonra yapılır.

Bu çalışmayı hem bizim uygulamamız hem de bize uygulanması çok kolay, pratik ve zevkli, iç görümüzü ve bilinç düzeyimizi oldukça yükselten çalışmadır. Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi'nde, çok ender durumlar haricinde, mutlaka bir enerji değişimi ve çözülüm gerçekleşir ve  gelen şifa oldukça etkili bir şifadır.

Bununla birlikte Jean Adrienne'nin Enerji Sistemi; çok yumuşak bir arınma yöntemi olması ve bu şifayı bir şifa krizine yani olumsuz bir arınma sürecine yol açmadan sağlamasıdır.

Çalışmalar bire bir yapılabileceği gibi, ayni derecede etkili olacak şekilde uzaktan da yapılabilir.

Grup çalışmaları yapabilmek mümkündür.

Jean Adrienne'in Enerji Sistemi 1. Aşama Eğitimi şunları içerir:

• Gücümüzü uyandırmaya yönelik bilgiler

• Epifiz ve hipofiz bezlerinin aktivasyonu,

• Jean Adrienne'in Enerji Sistemi protokolü – temel kinezyoloji,

• Jean Adrienne'in Enerji Sistemi dosyaları, 

• Jean Adrienne'in Enerji Sistemi el kitabı, (17 Dosya)

• Bir seansın nasıl gerçekleştirileceği.

​​

Jean Adrienne'in Enerji Sistemi eğitimini almak için herhangi bir şart yoktur, şifacılık alanında çalışan veya çalışmayan, dileyen herkes bu uygulaması kolay ve basit olan arınma yönteminin eğitimini alabilir. Jean Adrienne'in Enerji Sistemi eğitiminden sonra kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve başkaları için arındırıcı ve şifalandırıcı Jean Adrienne'in Enerji Sistemi seansları yapabilir hale gelirsiniz. Jean Adrienne'in Enerji Sistemi eğitimi, her şeyden önce, içsel gücünüzü elinize almak ve yaşam misyonunuzun yolunda yürümenizi kolaylaştırmak adına kendinize yapabileceğiniz önemli bir yatırımdır.

shutterstock_453366910.jpg

Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi 1. Aşama

"Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel bir çalışma..."

bottom of page