top of page

THETA HEALING®

Hayatın çoğu gibi inaçlarımız da hayat deneyimlerimizin bir tezahürüdür.

Hayat geçmişte çözülmemiş
şeyleri ile bizi geleceğe götürür.

 • AŞK yaşamak istersiniz, tam buldum derken türlü nedenler ile elinizden gider.

 • EVLİLİK ilerlemiş yaşınıza rağmen size hala uzaktır.

 • ÇOCUK sahibi olmak istersiniz, olmaz.

 • İyi bir EĞİTİM ister çalışırsınız, başarısız olursunuz.

 • Başarılı bir eğitim hayatına rağmen, iyi bir İŞ bulamazsınız.

 • GELİRİNİZ hiçbir zaman istediğiniz gibi olmaz.

 • Sizden çok daha az eğitimli kişiler TERFİ alır, siz yerinizde sayarsınız.

 • Sağlıklı bir bedene sahip olmak istersiniz, EGZERSİZ yapamazsınız.

Bilinçaltımızdaki ve düşünce şeklimiz yaşamımızı yaratır.

 • İster anne-babamızın duygularını rahimdeyken kalıtsal olarak alalım,

 • İster 0-6 yaş arasında ailemizle küçüklüğümüzdeki ilişkimizde bize aktarılsın,

 • İster yetiştiğimiz toplum veya kendimiz tarafından konulan sınırlamalar olsun,

 • İsterse bilinçdışı bağlılığımız ile kolektiften gelen epigenetik değişiklikler ile atalarımızdan gelsin.

 • Kendi yaşamımızda değiştirmek istediğimiz ne varsa, bilinçaltımızda temizlik yaparak sağlanabilir. 

THETA HEALING® BİLİNÇALTINDAKİ

OLUMSUZ KAYITLARI ANDA DEĞİŞTİREN EN ETKLİLİ YÖNTEMLERDEN BİRİSİDİR.

Theta Nedir?

EEG tarafından keşfedilen beyin dalgalarından birisidir Theta…
Theta, zihnimizin bilinçsiz olduğu hallerde ortaya çıkmakta. Frekansı çok düşüktür, saniyede 4 ila 7 Hz arası yayın yapmaktadır. 

“Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir.” 


Dış dünyadan uzaklaşıp içimizdeki sinyallere doğru gittiğimiz bir ritimdir. Theta öğrenme ve yaratıcılığa bir geçiş, stresten uzak, sezgisel davrandığımız bir dalga boyudur. Bu boyut bilinci kodlamaya çok açık olup, bedenin kendini onarma ve şifa yetisine sahip bir dalgadır.

Bu alan da genellikle uykuda geçilir ve kişi etrafında ne olduğunun farkında değildir. Ancak trans vasıtasıyla kişinin zihni bu alana indirildiğinde, bedenini kıpırdatmasa bile çevresinde neler olup bittiğinin farkındadır, her şeyi duyar. Bu nedenle Theta frekansına transla inildiğinde fayda sağlarız. Trans vasıtasıyla inilen Theta seviyesinde bilinçaltı tüm kayıtları derinlemesine kaydeder. Çok daha güçlü sinaptik bağların yani inanç sistemlerinin oluşmasını sağlar. Ayrıca yine trans vasıtasıyla Theta seviyesine inildiğinde şifa enerjisi ortaya çıkar ve bu enerji kişiyi şifalandırır.

ThetaHealing® ile inanç, duygu, düşünce ve hayatımıza aldığımız deneyimlerde ani değişiklikler yapabiliriz. Aynı zamanda yaratıcı, Allah, evren, güç (her ne şekilde adlandırıyorsanız) aracılığıyla evrende var olan herhangi bir bilgi, öngörü ve yaratıcılığı kendimize yükleyebilir, fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebiliriz. 

ThetaHealing® Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Teta Şifası yetenekli şifacı Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendini mucizevi bir şekilde kanserden anında iyileştirdiğinde bulunmuştur. Vianna binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir şifa tekniği haline getirmiştir

ThetaHealing® Nedir?

Yaşamınızı tamamen değiştirecek bir felsefedir. Yaşam enerjisini artıracak, negatif düşüncelerden sizi sıyıracak, inandıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve daima mutlu kalmanız için kullanılacak bir meditasyon yöntemidir. 

 

Arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleşmenize yardımcı olacak ve hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösterecek, gücünüzü, yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayacak bir metottur.

Katı kurallarınızı ve mutluluğunuzu engelleyen olayların, kavramların farkına varıp değiştirmenize yardımcı olacaktır. Öz kimliğinizi yaşamanız için size doğru yolu gösterecek bir yöntemdir.

Teta Şifası yetenekli şifacı Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendini mucizevi bir şekilde kanserden anında iyileştirdiğinde bulunmuştur. Vianna binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir şifa tekniği haline getirmiştir.

ThetaHealing® Nasıl Yapılır?

Thetahealing® ile bilincimizi kendi taç çakramızdan çıkartarak Yaradan'ın sevgi enerjisiyle buluşturup OL seviyesinde bilinçaltı kayıtlarını değiştirebiliriz. Kendi bedenimizi şifalandırabilir ve başka birinin bedeninde rezone olabiliriz.

Kendi alanımızdan çıkmak bize kendimize ve başkasına başka pencereden bakma şansı verir. 

Bu pencere bizi Yaradan'ın ışığına götürür. Yaratıcı ile her buluşma anında beyin teta dalga frekansında olur.

Teta’dayken sadece kendi ilahilimizle değil, aynı zamanda doğrudan ilahi olana Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı’na bağlanırız.

Beta frekansında bizi engelleyen bir çok negatif kodlarımızı görüp farkına varabiliriz ancak değiştiremeyiz o nedenle teta frekansında kalıcı olarak negatif tüm kayıtlarımızı kolayca değiştirebilir, şifaya tanık oluruz.

Bunu yapmak için üstün bir yeteneğe sahip olmak da gerekmez.

Herkes şifaya tanık olabilir.

Bilincin tanık olduğu her şeyi hayatımızda yaratıyoruz.

bottom of page