top of page

Spiritüel Dovsing
Nasıl Yapılır

 

Sadece "EVET" "HAYIR" cevabından öte bir protokol yardımı ile çok derin enerjisel arınma yapabileceğiniz basit ve etkili bu yöntemi öğrenmek ister misiniz?

Spiritüel Dovsing (Sarkaç İle Arınma) Nedir?​

Jean Adrienne Arınma Sistemi’nin (eski adıyla Inner Speak) kurucusu olan; psikolog, yazar, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller’ın geliştirdiği Spiritüel Dowsing (Sarkaçla Ruhsal Şifa ve Arınma) seans algoritması da içeren bütünsel bir sistemdir.

-Öğrenmesi ve uygulaması çok kolay olmakla birlikte çok hızlı bir şekilde dönüşüm sağlayan bir yöntemdir.

-İçindeki süreç algortiması sayesinde enerji alanınızdaki blokajarı kolaylıkla ve en önemlisi güvenli bir şekilde arındırabilmenizi sağlayan bir yöntemdir.

-Süreç algoritması sayesinde hiç bir spritüel bilgisi olmayan birisi için bile güvenle ve kolaylıkla kullanım olanağı sağlar.

-Çok güçlü bir arınma gerçekleşir.

 -Spiritüel Dowsing klasik sarkaç eğitimi değildir!
Sarkacın enstrüman olarak kullanıldığı bütünsel bir şifa yöntemidir.


-Sarkaçtan farklı bir çalışma şekli vardır. Kitapçık ve bir harita ile uygulanır ve çok güçlü çalışır.

sarkaç.png

Neleri İçeren Bir Yöntemdir;​

-Sarkaç nasıl kullanılır? Nasıl temizlenir ve sizin için uyumlu hale getirilir?

-Sisteme ön hazırlık aşaması

- Olumsuz enerjileri arındırılması

(Olumsuz varlıklar, olumsuz enerji kalıpları ve düşünce formları, lanet-büyü-sihir-nazar enerjileri, mekan-arazi-alanın enerjileri, olumsuz ruh eğilimleri, olumsuz ruhsal rehberler, olumsuz karmik ve astrolojik etkiler)

-Ruh parçacıklarını geri getirme;

(Geçmiş yaşamlar ve atalardan gelen olumsuz öğeleri, olumsuz arketipleri arındırma -Olumsuz duyguları ve karar kalıplarını temel organlardan arındırma)

 

Korku, Suçluluk, Utanç, Öfke gibi Olumsuz Duygular, Düşünceler ve Karar Kalıplarını;
– Organlardan ve Enerji Alanı Üzerindeki Etki Derecelerinin Ölçülerek Tespit Edilerek, Etkisiz Hale Getirilerek, Arındırma ve Şifalandırmanın Yapılması ve


– Sizin İsteyip Herhangi Bir Organınızın İstemediği Şeyi Dakikalar İçinde Spiritüel Dowsing ile İster Hale Gelecek Şekilde Programlayarak Tüm Bedeniniz ve Enerji Alanınızın İsteğinizle Uyumlu Hale Getirilmesini Sağlar.

-Cinsel arınma

Geçmiş Eş ya da Partnerlerinizden Size Aktarılan Negatif Cinsel ve Duygusal Enerjilerin Temizlenmesini ve Onlarda Kalan Tüm Enerjinizin Temizlenerek Size İade Edilmesini Sağlar.

 

Spiritüel Dowsing’in Yararlı Ek Kullanımları

-Çakralar ile çalışma protokolü öğretilecektir.

fal bakmak

Spiritüel Dowsing (Sarkaç) Eğitimini Kimler Alabilir?

Eğitimin bir ön koşulu ve kriteri yoktur. Sarkaç kullanımını öğrenmek ve bu yöntemle şifa çalışmaları yapmak isteyen herkes için uygundur.

Spiritüel Dowsing (Sarkaç) Eğitimi Ne Kadar Sürüyor?

Online olarak veriliyor. 3-4 saat kadar süren 4 adet prokole ek olarak çakralar ile çalışma protokolünü öğretiyorum.

Spiritüel Dowsing (Sarkaç) Eğitimini Sende vermek istersen eğer!

İlk eğitimi aldıktan sonra sistemin kurucusu olan Jean Adrienne ile online bir görüşme yaparak onun önünde bire bir çalışma yaptıktan sonra  bu yöntemin öğreticisi olabilirsiniz.

 

Enerji beden arınmasında size uygulayabilirim.

 

Uzaktan enerji beden çalışması talep eden kişilere analiz ve arınma olarak bu sistemi yapıyorum. Öncelikle sarkaç yardımı ile enerji bedene etki eden ruhsal yaraların nerelerde ve nelerden kaynaklı olduğunu tespit ve arındırma işlemi olarak detaylı analizi yapılarak paylaşılır.  Ardından meridyen, çakra ve aura analizi yapılarak hasarlar tespit edilerek onarılır. Daha sonra kişinin bedeni ile güçlü ve sağlam bir aura bedeni oluşturmak için Kozmamag Betta Enerjileri ile çalışıyorum.

.

 
bottom of page