top of page
  • Yazarın fotoğrafıEbru

Thetahealing® Tekniği nedir

Güncelleme tarihi: 30 Eki 2019
  • Thetahealing® şifası yaratıcı ile birlikte yapılan hem fiziksel hem psikolojik hem de spiritüel anlamda şifa sağlayan bir meditasyon çalışmasıdır. Adını theta beyin dalgasından almıştır. Beş farklı beyin dalgası (frekansı) vardır. Bunlar; Beta, Alfa, Theta, Delta, ve Gama 

  • Bu beyin dalgaları sürekli hareket halindedirler ve sürekli dalgalar üretirler. Yaptığınız ve söylediğiniz her şey beyin dalgalarının frekansları tarafından ayarlanır. 

  • Thetahealing®  Yaşamınızı tamamen değiştirecek bir felsefedir. Yaşam enerjisini artıracak, negatif düşüncelerden sıyrılmanızı sağlayacak, inandıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve daima mutlu kalmanız için tariflerde bulunan bir meditasyon yöntemidir. Güçlü olduğunuzu, yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayan bir metottur. Arzularınızı, istekleriniz, hayallerinizi gerçekleşmenize yardımcı olacak ve hiç bir şeyin imkânsız olmadığını gösterecek ve bunu size inandıracak bir felsefedir. Kıstaslarınızı, katı kurallarınızı ve mutluluğunuza engelleyen olayları, kavramları farkına varmanıza ve değiştirmenize yardımcı olacaktır. İçinizde var olan kimliğinizi dışarı çıkarmanız için size doğru yolu gösterecek bir yöntemdir.

137 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page