top of page

Başarıya Giden
Yolda İyileşme!

MASTERCLASS&ENERJİ TEMİZLİĞİ

 
 
 
 

Olumsuzluklarınızı ve korkularınızı salıvermek, gerçek refaha giden yolunuzu hızlandırmak ve bilge, ilahi yanınıza yeniden bağlanmak için ücretsiz CANLI ustalık sınıfına ve enerji temizliğinde bana katılın.

Başarıya Giden Yolunuzu İyileştirin Masterclass tekrarı 30 Kasım’a perşembe gününe kadar izlenebilir.

1:1 Çalışma - Devamını Oku

İYİ OLALIM , sizin gibi her şeyin daha iyi olabileceğini bilen, ancak hayatlarında tekrar eden kalıplarla karşılaşan ve kendilerini istedikleri kadar iyi hissetmeyen herkes içindir.

 

Bu güçlü yolculukta, ruhunuzun zaman çizelgesinde arzu ettiğiniz şeyi gerçekleştirme yeteneğinizi büyük ölçüde etkileyen 7 önemli noktaya odaklanacağız. Bu eski blokları ve kalıpları iyileştirdiğinizde ve kendinizle ilgili sınırlayıcı inançlarınızı değiştirdiğinizde, dışarısı derinden değişir, kendinize olan güveniniz ve öz değeriniz büyür ve daha fazlası mümkün olur

EBRU ŞENER.png

Ailenizden ve çocukluğunuzdan bu kalıpları temizlediğinizde işler kolaylaşmaya başlar .

İYİ OLALIM  sana orada rehberlik edecek

✔️Kendinize daha çok güvenirsiniz ve başkaları tarafından yargılanma endişesini bırakırsınız.

✔️ Reddedilme ve başarısızlık artık sizi yoldan çıkarmaz ve hızla toparlanırsınız.

✔️Daha büyük riskler almak ve cesur hamleler yapmak konusunda kendinizi güvende hissedersiniz.

✔️Sezgileriniz güçlenerek size derin bir içsel inanç ve kendinize ve kararlarınıza güven verir.

✔️Geleceğiniz ve sizin için nelerin mümkün olduğu konusunda çok olumlu ve heyecanlı hissediyorsunuz.

✔️Parayı , heyecan verici fırsatları, yeni ideal müşterileri, tanınmayı, bolluğu ve sevgiyi zahmetsizce hayatınıza çekersiniz.

 
 

İYİ OLALIM ile 1:1 Çalışma Yaptığım Kişilerin Geri Dönüşleri

Ruh Düzeyinde Muazzam Dönüşüm

“İlk seansta ruhumun bir parçasının kelimenin tam anlamıyla bütünleştiğini hissettim. 'Ah, nihayet kim olduğumun netliği' gibiydi .
Her hafta o kadar muhteşemdi ki yolculuk ve entegrasyon. Heyecan vericiydi. Artık kendimi çok daha somutlaşmış hissediyorum . Bir insan olarak kim olduğumu çok daha fazla kabullendiğimi hissediyorum. Kendim hakkında hissettiklerimde çok büyük bir değişiklik var. Kendimi o kadar kutsanmış hissediyorum ki.

Seda Kurt P.

İç Eleştirmenini Susturdu ve Kişisel Güce Adım Attı

" Sevilmemek, terk edilmek, yalnız kalmak ve güvende olmak için sessiz kalmam gerektiğine dair inançlarımı değiştirdim. Babamın öfkesine dair korkumu ve öfkeli hissetmekten duyduğum suçluluk duygusunu serbest bıraktım. Kendi gücümün baskı altında bastırıldığını fark ettim. 

Seanstan beri kendime karşı daha sevgi dolu davrandığımı fark ettim. İç sesim daha az eleştirel ve kendime karşı daha nazik ve daha anlayışlı davranıyorum."

Tolga T.

Artık Görünür Olmaktan Rahat

"İyi Olalım senaslarına başladığım  anda, ruhumda bunun bir parçası olmam gerektiğini hissettim çünkü daha görünür olmak istiyordum ama bundan her zaman korkuyordum.
 
Artık kendimi onurlandırdığımı , duygularımı da onurlandırdığımı söyleyebilirim . Görünürlüğümde önemli değişiklikler oldu. Burada kalıp hayatımın başlamasını beklemek istemiyorum. Amacımın saklanmasını istemiyorum. Artık oraya çıkıp harika şeyler yapmaya hazır olduğumu hissediyorum.

Yasemin Kamacı

Bu şifa programı, mümkün olduğu kadar çok insanın yolculuğa katılmasına ve şifanın gücünü deneyimlemesine olanak sağlayacak şekilde fiyatlandırılmıştır.

Ayrıca muhteşem bir Bonusu var: Mindfulness 8 Haftalık Meditasyon Pratik Desteği (600 TL değerinde)

.

KAYITLAR 30 KASIM PERŞEMBE GECE YARISI SONA ERER.

KURS 5 ARALIK’TA BAŞLIYOR.

bottom of page