top of page

22 Kas Çar

|

Web Semineri

Jean Adienne'nin Arınma Sistemi™ Tanıtım ve Grup Seansı

Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel bir çalışma

Jean Adienne'nin Arınma Sistemi™ Tanıtım ve Grup Seansı
Jean Adienne'nin Arınma Sistemi™ Tanıtım ve Grup Seansı

Saat ve Yer

22 Kas 2023 21:00 – 23:00

Web Semineri

Bu Etkinlik Hakkında

Gönüllü  JAAS grup seanslarından birisinde daha sizlerle buluşmaya niyet ettim.

ARINMA KONUMUZ

"Erilliğinizle mi, yoksa dişilliğinizle mi liderlik ediyorsunuz?"

Kullanabileceğiniz inanılmaz derecede güçlü 2 enerji vardır ve bunlar eşit derecede güçlüdür: dişil veya yin enerjiniz ve eril veya yang enerjiniz.

En güçlü olduğunuz zaman, bunalmadan veya tükenmeden başarılı, bereketli bir iş yaratmak için her ikisini de nasıl kullanacağınızı ve aralarında geçiş yapmayı bildiğiniz zamandır.

Peki birinden diğerinden daha fazla işlem yaptığınızı nasıl anlarsınız?

İşte bu konuda biraz sohnet ederek farkındalığımızı genişleteceğiz..

Biraz JAAS nedir onu konuşacağız...

Gönüllü grup seansını ilk kez kaydını alacağım ancak yalnızca whatsapp grubunda ve e-posta grubumda olanlara kaydı  ulaştıracağım. 

Jean Adrienne Arınma Sistemi (JAAS); psikolog ve eğitmen olan Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esin ile geliştirilmiş bir bilinçaltı zihin arındırma yöntemidir. İç Benliğin bilinçli zihinle iletişim kurmasını sağlayan, böylelikle bizim arzu etmediğimiz gerçekliği oluşturmamızı, yaratmamızı engelleyen alanları veya blokajları tanımlayan, çözümleyen bir şifa tekniğidir. Öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin hangi yaşam sürecine ait olduğunu, bunların sonucunda hangi olguların oluştuğunu dosya sistemi ile saptar ve etkinin, iç benliğimiz rehberliğinde, kolayca ve huzurlu bir şekilde kaynağında arındırılmasına olanak sağlar. Böylelikle etki tüm zamanlar için arındırılmış olur ve üzerimizdeki döngüsü sonlanarak bu etkiden özgürleşip gerçekliğimizin değişmesi sağlanır. Sevgiyle buluşalım..💚 #jeanadriennearınmasistemi #jaas #innerspeak #ruhsalşifa 

Kayıt için!

  • Gönüllü Grup Çalışması

    Hediye Grup JAAS Seansı

    ₺0,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page