20 Mart Cmt | Sertifikalı Web Semineri

Jean Adienne'nin Arınma Sistemi™ 1 Aşama Güçlendirme Semineri

Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel bir çalışma
Kayıt Kapalı
Jean Adienne'nin Arınma Sistemi™ 1 Aşama Güçlendirme Semineri

Saat ve Yer

20 Mar 11:00 – 21 Mar 18:00
Sertifikalı Web Semineri

Bu Etkinlik Hakkında

Jean Adienne'nin Arınma Sistemi™, psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esinle geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. 

Yaşamımızı olumsuz etkileyen ve kendilerini yaşam alanlarımızda tıkanıklıklar, rahatsızlıklar, hastalıklar, sorunlar vb. şeklinde ortaya koyan etkileri kolay ve huzurlu bir şekilde geride bırakabilmemizi sağlayan bir arınma ve şifa yöntemi. Jean Adrienne Arınma Sistemi çeşitli yaşam süreçlerinde oluşmuş travmatik olguların, karmik dengesizliklerin ve enerji alanımızdaki psişik faaliyetlerin enerjilerini kaynağında dönüştürerek yaşamımızın şifalanmasını ve enerji frekansımızın yükselmesini sağlar. Herkesin kolaylıkla kendine ve başkalarına yönelik uygulayabileceği pratik ve etkili bir yöntemdir

Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimi gerçek anlamda bir Güçlendirme Eğitimi’dir; çünkü hem yaşam yolumuzu yönlendirmede içsel rehberimiz olan Yüksek Benliğimiz’le iletişim kurabilmenin basit ve kolay bir yolunu bize öğretir, hem de ihtiyaç duyduğumuz zaman başka birine gereksinme duymadan kendi arınmamızı kendimiz yapabilmemizi sağlar. Böylece her birimizin sahip olduğumuz gücümüze ulaşmamızı olanaklı kılar.

İçinde bulunduğumuz Yükseliş sürecinde başka yaşamlardan ve bu yaşamımızdan gelen yaraları şifalandırmamız hepimiz için çok önem taşıyor, çünkü Yükselişi gerçekleştirebilmemiz için öncelikle karmamızı arındırmış ve ondan özgürleşmiş olmamız gerekiyor. 

Jean Adrienne Arınma Sistemİ de buna hizmet eden ve yaşam misyonumuzun yolunda yürüyebilmemize olanak veren güçlü bir araç olarak bizlere sunuluyor.

Eğitimin sonrasında yöntemin geliştiricisi Jean Adrienne tarafından onaylı sertifika verilecektir.

Bu 1. aşama güçlendirme seminerine katılarak hem kendinize hem sevdiklerinize Jean Adienne'nin Arınma Sistemi™, çalışması yapabilirsiniz.

Not: 

Bu seminer ücretlidir. Seminer ücreti 1.500 TL

Kredi Kartı ile ödemelerde 1650 TL 

Kayıt için!
Fiyat
Adet
Toplam
  • Ön Kayıt Bileti
    TRY 0
    TRY 0
    0
    TRY 0
ToplamTRY 0

Bu Etkinliği Paylaş