top of page

Koçluk İşiniz
Büyütmeye 
Hazır mısınız?

 

1:1 BEN AŞ VIP Danışmanlık Programı

 
 
 

 

Bu 12 haftalık  program, Instagram'da gezinmenizi sağlayacak GPS'inizdir ve '20 yıllık mesleki deneyimim olan "Manyetik Çerçevemi" kullanarak hayalinizdeki müşterilerinizi çekecek kişisel bir marka oluşturmanıza yardımcı olur.

ebru şener.png
1:1 Çalışma - Devamını Oku

Siz güçlü, bilge, duygulu bir

koç ve şifacısınız.

Yaptığınız işte harikasınız ve gelirinizin yeteneklerinize uygun olmasını sağlamaya hazırsınız.

Tüm kalbinizle niyet ediyorsunuz..

 • Birlikte çalışmayı gerçekten SEVDİĞİNİZ ideal müşterilerle dolu bir takvime sahip olmak.

 • Kurslarınızı, programlarınızı kolayca doldurmak ve tekliflerinizi satmak için.

 • Sadece faturaları ödemekle kalmayıp aynı zamanda size seyahat etme, güzel bir ev yaratma ve harika deneyimler yaşama özgürlüğü veren harika parayı kazanmak.

 • Gerçekten bir amaç için yaşadığınızı ve dünyada bir fark yarattığınızı hissetmek.

wix görseller (4).jpg

Tek Sorun...

Bulunduğunuz yerde sıkışıp kalmanızdır...

Bu ay 5 haneli rakmalara nasıl ulacağınızdan emin değilsiniz ve siz dünyanın en iyi saklanan sırrı olarak kalırken sektörünüzdeki diğerlerinin görünüşte başarılı olmasını izlemekten yorulduğunuzu mu hissediyorsunuz...

ebru sener.jpg

Belki Sizde Denediniz?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Sosyal medyada takipçi kitlesini artırmak    • Bir challange yürütmek    •Bir kurs başlatmak

 • Bir Whatsapp grubu oluşturmak   •Takipçi satın almak

 

ANCAK DENEDİĞİNİZ HİÇBİR ŞEY İSTEDİĞİNİZ SONUÇLARI VERMİYOR VE BUNDAN SONRA NE YAPACAĞINIZ KONUSUNDA KAFANIZ KARIŞIYOR.

 
 
wix görseller (6).jpg

İşte sizinde fark etmemiş olacağınız şeyler

Pazarlama stratejileri, ancak arkalarındaki enerji ve zihniyet kadar güçlüdür.

Pazarlama mesajınız kapalı olduğunda stratejinizde bir işe yaramaz.

Başka bir deyişle, işletmenizin (yani sizin) ENERJİSİ VE ZİHNİYETİNİZ (Yani Kafa Yapınız)  başarı ile tam olarak uyumlu değilse, gizliden gizliye küçük kalmanızı isteyen bir inanç sistemi devreye girer ve hiçbir pazarlama faaliyeti telafi edemez.

VE eğer bazı önemli parçaları kaçırıyorsanız ve MESAJLAŞMANIZ kapalıysa, o zaman hiçbiri düzgün çalışmıyor demektir, hatalısınızdır ve iletişimleriniz potansiyel müşterilerinize ulaşmamaktadır.

wix görseller (7).jpg

Ben Ebru

#wix görseller kare (7).png

Kurumsal hayatta 25 yılım marka ve pazarlama alanında geçti. Son 4  yıldır sizin gibi yetenekli, yaratıcı ve ruhsal girişimcilere, dönüşümsel koçluğun, sezgisel şifanın ve iş danışmanlığının gücünü kullanarak başarılı işler kurmalarına ve büyütmelerine yardımcı oluyorum.

Ama bu her zaman kolay değildi. Koçluk iş yolculuğumun ilk birkaç yılından sonra, sizin şu anda sıkışıp kalabileceğiniz aynı yerde sıkışıp kalmıştım: Bir platoya ulaşmıştım ve yeni müşteri düzeyimi nasıl çekeceğimi ve ihtiyaç duyduğum ve arzuladığım parayı nasıl kazanacağımı bilmiyordum ( ve başkalarının yaptığını gördüm). Kafam karıştı ve hüsrana uğradım çünkü bundan sonra nereye gideceğimden emin değildim ve eski yöntemler artık pek işe yaramıyordu.

Bilinçdışı blokajlarımı belirlemek ve temizlemek ve mesajımı netleştirmek de dahil olmak üzere yeni pazarlama stratejilerini öğrenmek ve uygulamak için yardım aradım. Zihniyetimin iş hedeflerimle uyumlu olmasının önemini keşfettim ve kendimle ve parayla ilgili beni engelleyen eski fikirleri bir kenara bıraktım.

ÇÜNKÜ GERÇEK ŞU Kİ, SEN DAHA FAZLASINI HEDEFLİYORSUN. BU YÜZDEN BURADA BU SAYFAYI OKUYORSUNUZ. BU, SİZİ ARZULADIĞINIZ VE YAPABİLDİĞİNİZ HER ŞEYE DOĞRU İLERİYE DOĞRU ÇAĞIRAN İÇİNİZDEKİ RUHUNUZUN SESİDİR.

İŞTE BU YÜZDEN BU PROGRAMI TASARLADIM; DAHA İDEAL MÜŞTERİLERİ ÇEKMENİZE, DAHA KOLAY DAHA FAZLA PARA KAZANMANIZA VE DAHA KEYİFLE VE KOLAYLIKLA İŞ YAPMANIZA YARDIMCI OLMAK İÇİN.

#wix görseller kare (11).png

HAYAL ETSENE

 • Premium müşterileri çekmenin enerjisini somutlaştırıyoruz.

 • Potansiyel müşterilerin değerinizi görmeleri ve sizinle çalışmak istemeleri için hiçbir soru sorulmadan, yaptıklarınız hakkında nasıl konuşacağınızı biliyorsunuz.

 • İş planınız, sunduğunuz ürünler ve hizmetlerinizin değeri konusunda son derece netsiniz.

 • Daha fazla müşteri çekebilmeniz için tam olarak ne yapacağınıza ve nasıl yapacağınıza odaklanmış olarak hareket ediyorsunuz.

 • Çeşitli hizmetlerinizin karşı konulamaz bir imza programı halinde organize edilmesi, harika müşterilerin taahhütte bulunmasını kolaylaştırıyor.

 • Ne yaptığınızı ve neden yaptığınızı bilmenin verdiği o iç huzur.

 • Paranın her zaman yolda olduğunu bilmek, çünkü aslında işe yarayan bir pazarlama planınız var.

 • Sosyal medyada ve e-posta pazarlamanızda ne söyleyeceğinizi ve nasıl söyleyeceğinizi biliyorsunuz.

 • Yıllardır vizyon tahtanızda yer alan, hayatınızın o seyahatini rezerve etmeye yetecek kadar para biriktirdiğiniz için çok heyecanlısınız.

 

ebru şener
BEN AŞ.png

SÜREKLİ ZİHNİYET, ENERJİ, İŞ DESTEĞİ VE SORUMLULUK İLE GELİŞEN BİR İŞİ BÜYÜTMEYE HAZIR OLAN RUHSAL GİRİŞİMCİLER VE KOÇLAR İÇİN 3 AYLIK KOÇLUK YOLCULUĞU.

Bu, stratejileri ve araçları öğrendiğiniz ama sonra onları kendi başınıza uygulamak zorunda kaldığınız türden bir program değil... doğru yapıp yapmadığınızı merak ederek erteleme, kafa karışıklığı veya korku içinde sıkışıp kaldığınızı hissedenlere yol arkadaşı olan güçlü bir danışmanlık yolculuğudur.

Bu, mevcut işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için tam olarak ihtiyacınız olanı yaratmak için derin sezgisel iyileştirme desteğinin yanı sıra, yolun her adımında birlikte yol alacağımız  türden bir programdır.

Nasıl Çalışacağız

shutterstock_686824858.jpg

Çocukluk, genetik ve geçmişten getirdiğiniz başarılı olmakla aranızdaki tüm kıtlık bilincinin iyileştirilme süreci.

Genç iş kadını

İş Vizyonunuzu Niş Alanınızı Netleştirin. Kişisel Markanı Kuruyoruz
 

Yaptığınız işe olan tutkunuzu nasıl yeniden ateşliyoruz.

Gülen Kadın

Potansiyel Müşteri Yaratmak ve Müşterileri Çekmek

İnsanları dünyanıza getirmek için mevcut sisteminizi inceleyecek ve seviyeyi yükseltip iyileştirilecek alanları belirleyeceksiniz. 

bottom of page