top of page
  • Yazarın fotoğrafıEbru

Seraf Meleği ile Uranüs Gezegen Enerjisi

Sürprizler ve beklenmedik olayları seven Uranüs, 15 mayıs salı günü, yaklaşık 7 sene kalacağı Boğa burcuna geçiyor.


Geleceği, yeni teknolojiyi, internet ve sanal ortamı temsil eder. Yenilikçi, önceden bilinmeyen, sürpriz dolu, deneyci ve geleceğe dönük şeylerin gezegenidir. Uranüs toplumların, uygarlıkların, kurumların düzenlerini sarsıp yeni düzenlere başlamalarına neden olur. Ani değişiklikler, isyan, bağımsızlık ve şok getirir.

Evrensel gerçeğin peşinde çabuk ve özgürleştirici sonuçlar getirir. Uranüs duygusal değildir, objektiftir. Yıldız haritalarında güçlü bir Uranüs etkisi ile doğanlar çağlarının ilerisinde düşünce yapısına sahip olurlar. Bu kişiler eşitlik, özgürlük, demokrasi ve çevre konularında çok duyarlıdırlar. Uranüs’ün yıldız haritasındaki yeri kişinin değişiklik, yenilik yapma gücü konusunda fikirverir. Buna ihtilalci değişiklikler, düşünmeden harekete geçme, akla gelmeyen şeyleri yapma ve kişisel özgürlüğü arama gibi konular da dahildir.

Uranüs bilimi, elektriği ve astrolojiyi yönetir. İyi astrologların yıldız haritalarında Uranüs önemli bir konumdadır. Vücutta ise kan dolaşımını, kanı, beyni yönetir. Astrolojide Kova burcunun yöneticisidir. Bu gezegen her burçta yedi sene kalır ve 84 yılda turunu tamamlar.


Seraf’a göre Uranüs yağmurunun yararları

· Deha

· Özgürlük

· Buluşçuluk

· Şakacılık

· Mizah Duygusu


Bu enerjilerin aura alanınıza yüklenmesini isterseniz;


Bu özelliklerin enerji alanınıza yüklenmesini isterseniz.

Bu özelliklerin kristal kuvars taşına kalıcı olarak sizin adınıza programlanmasını isterseniz.

231 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page