top of page
  • Yazarın fotoğrafıEbru

Plüton Gezegen Enerjisi

Güncelleme tarihi: 29 Tem 2018

13 TEMMUZ'DA YENGEÇ BURCU'NDA GÜNEŞ TUTULACAKBu güneş tutulması astrologlara göre , hayatınızda bir dönemi bitirecek ve yeni bir dönemi başlatacak önemli etkilere sahip olacağı söyleniyor. Bu geçiş döneminde haytaında yenilik yapmak eskiyen ve artık hayatınıza hizmet etmediğini gördüğünüz ama bir türlü kopamdığınız ne varsa bırakma enerjisi aktif olacak. Bu süreçte Plüton gezegeninin olumlu enerjisinden faydalanmak isteyenler için Seraf meleği ile plüton gezegen enerji yüklemesi yapacağım. Bu yazıyı okuyup EVET demeniz yeterli olacaktır. Yıl sonuna kadar devam edeceği söylenen etki için isteyenlere kristal kuvarsa yüklenmiş gezegen enerjisi hazırlayabilirim.


Mitolojide yeraltı tanrısını simgeler. Plüto bilinmeyeni, yani ölüm ve ölümden sonraki hayatı temsil eder. Yeniden doğuşun, dönüşümün, başkalaşımın, başlangıç ve bitişin gezegenidir. Plüto psikolojik bakımdan bilinçaltını gösterir. Saplantıları, tabuları, alışkanlıkları, krizleri, yaşam ve ölüm gibi temel konuları yönetir.

Yıldız haritasında yer değiştirirken kişinin her türlü zorluğun üstesinden gelmesini sağlar. Pluto bulunduğu herhangi bir ev ya da yakınlaştığı gezegene yoğunluk ve güç verir. Pluto’un yıldız haritasındaki yeri, bilinçaltındaki gizli güçleri kişinin ne ölçüde dışa vurabileceğini ve ne ölçüde kullanabileceğini gösterir. Yine gezegenin haritadaki yeri, yeni koşullar karşısındaki tutumu açıklar.

Pluto gizli kalmış, görülmeyen, saklanan şeylerinde yöneticisidir. Vücutta üretim sistemi, idrar yolları ve mesaneyi temsil eder. Astrolojik olarak Pluto Akrep burcunun yöneticisidir. Pluto 246 yılda turunu tamamlar ve bir burçta 32 yıl kadar kalır.


Seraf’a göre Plüton yağmurunun yararları

· Değerlendirme ve karar vermede yetkinleşme

· Düşünce kalıplarını kırarak her şeyin gerçek değerini fark edebilme

· Yaşamın geçici olduğunu kavrama

· Şükran duygusunda artış

· Hayatın geçici olduğunu bilerek hareket etme

· Doğrudan ve yerinde davranışlarBu özelliklerin kristal kuvars taşına kalıcı olarak sizin adınıza programlanmasını isterseniz.

44 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page