Merkür Gezegen

Enerjisi

İLETİŞİM & PARLAK ZEKA İÇİN
Özgürce ve açıkca konuşmak istiyorum.

Merkür zihnin gezegenidir. Bilgileri nasıl anladığımızı, değerlendirdiğimizi, yaydığımızı etkiler. Merkür yerleşik davranışlarımızı ve zihinsel alışkanlıklarımızı temsil eder. Zihin sayesinde aklımız devreye girer ve çevremizde olup biteni fark ederiz. Düşünce ve eylemlerimizle anlarız, değerlendirmeler yaparız ve neden sonuç etkisini gözlemleriz.

Merkür denilince hemen iletişim, teknoloji ve elbette büyük fenomen olan gerilemesi aklımıza geliyor. Kişisel haritalara göre insanlar bu gerilemeden bir şekilde etkileniyor.

 

Gerçekten gezegen geri mi gidiyor derseniz? Elbette ki hayır, ama bizim Dünya'daki bakış açımızdan, gezegen Zodyak boyunca adımlarını geri getiriyor gibi görünüyor.

 

 

merkür.png
Meditasyon

Enerji olarak bakarsak;

“Bu dönem hepimiz için geriye bakma, kendi adımlarımızı takip etme ve ilerlemeden önce geçmişin alışkanlıklarımıza, tutumlarımıza ve davranışlarımıza bir kez daha bakmamız gerektiği bir dönem oluşuyor aslında.

Merkür iletişimin, sözleşmelerin, teknolojinin, ulaşımın ve medyanın gezegeni olduğu için, geri dönüşü, bu şeylerin biraz daha bilinçli farkındalığımıza girebileceği bir zamandır.

İletişim gerçekten bir sanattır. Sesimiz aracılığıyla gerçeğimizle bağlantı kurabilir, ilişkiler kurabilir ve hatta gerçekliğimizi yaratabiliriz. İletişim kolay olmalı gibi görünüyor, ancak çoğu zaman dahil olan çok fazla katman var! Her birimizin, deneyimlerimizi renklendirebilecek kendi bakış açıları, inanç sistemleri ve iletişim yolları vardır. Çoğunlukla, çoğu çatışmanın temelinde iletişim eksikliği vardır.

Merkür gerilemeye başladığında, bu bizim için dur, arkana yaslan ve kendinle, diğerleri ile, yaradan ile nasıl iletişim kuruyorsun, kendini nasıl ifade ediyorsun anla diyor.

 

Bilgiye, haberlere ve diğer insanların fikirlerine boğulduğumuzda, kendi özgün, gerçek benliğimizin içinden parıldayan sesini duymak zorlaşabilir.

 

Hazır Merkür bizi desteklerken, içe dönerek iletişiminizi bilinçli olarak çevrenizdeki dünyadan bilgi almaya veya belki de sosyal medyaya ara vermeye karar verebilirsiniz.

 

Sessiz bir alana çekilerek sizinle konuşan kendi sesinizin sesini duymaya başladığınız zaman içinizdeki güç ile bağlantı kurabilirsiniz.  Kendinizden ne kadar emin olursanız, aldığınız ve ilettiğiniz mesajdan da emin olursunuz.  Kendinizi ve gerçekten nasıl hissettiğinizi ifade etmekte özgür olduğunuzda, başkalarına da aynı şeyi yapma konusunda ilham verebilirsiniz. 

Meditasyon bunu desteklemek için harika bir araçtır, ancak günlük tutmak, doğada vakit geçirmek ve bu Merkür Gerilemesinin kozmik enerjileriyle çalışmak da öyle.

 

Gerçek, otantik sesimizin bir fısıltısıyla bile bağlantı kurduğumuzda, daha net kararlar almaya başlayabilir ve ortaya çıkan herhangi bir yanlış iletişime karşı daha fazla anlayış hissedebiliriz. Ayrıca daha sonra pişman olabileceğimiz bir şeyi söyleme veya yapma olasılığımız da azalır.

Dünya ve Uzay

Nasıl Çalışacağım?

Benim doğum haritamda merkür gezegeni retro. Ve bir başak kadını olarak yönetici gezegenim merkür. Merkür aynı zamanda boğaz çakramızı etkiler. Bu süreçte üç çalışma yapıyorum kendim için, ve bunu sizler için paylaşıyprum.

1- SeraphimBlueprint enerjilerinden Merkür Gezegen Enerjisi ile çalışıyorum. Bu enerjiyi yüklediğim kristal kuvars bileklik veya kolyeyi üzerimde taşıyorum. Meditasyon sırasında bunların frekansını kullanıyorum.

2- ThetaHealing ile iletişim konularında meditasyon ve his yüklemeleri yapıyorum. Beni durduran inançlarım ile çalışıyorum.

3- Boğaz çakram için enerji ve meditasyon çalışmaları yapıyorum. Boğaz çakrasının konularının üzerimdeki etkilerine bakıyorum. 

www.ebrusener.com (1).png

Seraf Meleğine Göre Merkür Gezegen Enerji Yağmurunun Faydaları

  1. Merkür gerilemesi döneminde gezegenin olumlu enerjileri aura alanınızda etkinleşecektir.

  2. Topluluk içinde rahat konuşabilme

  3. Parlak zekâ

  4. Farkındalık

  5. İş bitiricilik

  6. Beceriklilik

Önemli iş toplantılarından önce

İş görüşmelerinden önce

Sınavlardan önce

Merkür yağmuru almanızı tavsiye ederim.

Gezegen enerjileri arınma/yüklemesi Serafim meleği tarafından Seraphim Blueprint öğretmeni Ruth Rendely e kanallık yolu ile yapılan bir seri uyumlamadır.

Seraf, Ruth’a, düzenli olarak belirli gezegen enerjileri ile bağlantı kurmanın, insanlara, yararlı olacağını açıkladı. Seraf, bu enerji ile yıkanmanın, bedensel, duygusal ve spritüal yeteneklerimizin gelişmesine, nasıl yardımcı olduğunu vurgulayıp, bunun da aynı vitaminlerin hayatımızdaki önemi gibi, eş değerde olduğunu belirtti. Atalarımız, bu gezegen enerjilerini, doğal yoldan ve doğrudan gezegenlerden alırlardı. Zamanımızda ise atmosferimizin kirlenerek, yoğunlaşması sonucu bu enerjilere olması gerektiği gibi ulaşamıyoruz.

Gezegen enerjileri yüklemesi, bizim bu gezegenlerin olumlu özellikleri ile rezonansa girmemizi sağlar. Fiziksel, duygusal, ruhsal anlamda bizi destekler.

Gezegen enerjileri aynı zamanda doğal taşlara da yüklenerek, kalıcı bir şekilde faydalanmamızı sağlar.

 

Yağmur olarak adlandırmasının bir nedeni de bunun aslında bir arınma işlevi gördüğüdür. Yani bu enerjiler bizim enerji sistemimize ulaştıklarında bir süreç başlatıyorlar temizleme ve arınma görevini yerine getiriyorlar. Hatta bazılarına göre sağanak ve duş gibi bazı öğrenciler tanımlıyor. Ya da şöylede benzetebiliriz. Siz duştayken bir sabun veya jel kullanıyorsunuz bu çok güzel koku yayıyor. Ve bu duşunuzu aldıktan sonraki üzerinizdeki koku bir süre devam eder ve dışarıya doğru yayılır sizden işte bu yağmurlarda buna benzer bu yağmurlar size anlık bir iyileştirme ve yarar sağlar. Ancak daha sonra bir süre daha sizin kendi enerji alanınızda bunlar kalır ve auranıza yayılır.  

Üzerinizde taşıdığınız uyumlanmış kristal kuvarstan hazırlanmış bileklik enerjinizi destekleyecektir.   “           

Untitled design (1).jpg

Theta Healing Meditasyonu Ve İletişim Konulu His Yüklemeleri için Dinleyebilirsiniz.

Meditasyonu buradan dinleyebilirsiniz.

 

Bu dönemde iletişim sorunları sizin için sorun oluyosa, içeri girmek, zihninizi temizlemek, kalbinizle bağlantı kurmak ve gerçek sesinizin ne söylediğini netleştirmek faydalı olmasını seçiyorum.

www.ebrusener.com.png
Logo_P2_L3B-ALTIN1.png

© 2021 Ebru Yılmaz Sener

Sosyal Medya

  • Facebook
  • Instagram