top of page

Kozmomag

Betta Enerjisi

Yaptığınız tüm enerji çalışmalarına rağmen çözülemeyen karmalarınızı, üzerinden negatif enerjilerini atamadığınız kişileri ve olayları, enerjinizi sömüren sosyal vampirleri, dengesiz ikili ilişkilerinizi, bitmek bilmeyen ve tekrarlayan ağrılarınızı, sürekli aynı sorunun önünüze çıkmasını, fiziksel, zihinsel, duygusal hastalıklarınızı; kısacası ruhsal tekamül yolunda sizin ayağınıza dolaşan, sizi yavaşlatan, zihninizi karıştıran her şeyi geride bırakıp yolunuza daha sağlıklı bir enerji ile devam etmenin zamanı geldi ÇÜNKÜ Kozmo İyileştiriciler Akademi ile bu MÜMKÜN.

"Enerji Beden ve Çakraların Derinlemesine Temizliği İçin"

Kozmo İyileştiriciler Akademi’deki bir birey, taşıdığı yüksek frekanslı enerji ile hayata pozitif olayları çağırabilme, güçlü koruma sağlayabilme gibi toplum için önem arz eden özellikleriyle diğer bireylerden farklılık gösterir. Sağlıklı bir enerji, başarılı ve uyumlu bir hayatın anahtarıdır. Çakralarımızdaki sağlıklı enerjinin yokluğu ya da bloke olması pek çok ciddi hastalığa neden olabilir. Tıbbi ilaçlar bu hastalıkların sadece sonuçlarını ortadan kaldırabilir. Enerji bölgelerimizde varlığını sürdüren asıl sebep yok olmaz ve hastalık sürekli olarak kendini tekrar eder ve yeniler. Enerji sistemi bilgisi, bu problemi çözmek için ortaya çıkmıştır.

shutterstock_218776045.jpg

Kozmomag Betta İle

Yüzyüze ve/veya uzaktan çalışma yapabiliyoruz.

Enerji beden temizleme ve doldurma işlemleri 1 saat sürmektedir.

21 gün ara ile 3 çalışma yapılırsa çok güçlü bir aura bedeni oluşturulur.

Temizleme işlevi: tüm çakraların ve enerji alanının derin temizliği, karmik ve ata programlarının çıkışı için başlangıç, omurgadaki enerji akışındaki ilk temizlikler, negatif programların temizlenmesi olarak işliyor.

Doldurma işlevi ise: kişinin bolluk, bereket, şans ve aşk enerjileri ile doldurulması, bilincinin yükseltilmesi ve ruhsal yolculuğunda yardımcı olması, kişiye ait olmayan enerji bağlarının kesilmesi şeklinde işliyor.

Kozmomag Betta - Devamını Oku
sıcak hava balonları

Kozmo İyileştiricileri Okulu'nun Amacı Nedir?

Psişik saldırıların arttığı ve her geçen gün farklı şekillerde korku kanalları aracılığı ile bizleri ruhsal tekamül yolunda aşağı çeken unsurları da göz önünde bulundurarak insan sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmek ve geliştirmek için enerji metotlarını kullanabilen, aynı zamanda bu bilgi ışığını tüm dünyaya tanıtan nitelikli öğretmenler yetiştirmektir.

KOSMOMAG BETTA NEDİR?
Kosmomag Betta sistemi 2 sene önce doğdu ve çeşitli testlerden geçirildi. Bu testlerde sistemin son derece etkin, şaşırtıcı,hızlı ve net sonuçlar verdiği görüldü.

Yapılan istatistiklerde sistemin hem yakından hem uzaktan yapılan çalışmalarda %100 etkin olduğu kanıtlandı. Her problemin tedavi edici seansları video kaydına alındı ve gerek uygulayıcılardan gerekse danışanlardan hızlı ve güçlü sonuçlar alındığına dair çok iyi geri dönüşler oldu. Hutta’nın bir parçası olan sistem, Kosmomag Alfa ve Kosmomag Betta olmak üüzere 2 bölümden oluşmaktadır.

KOZMO İYİLEŞTİRİCİLER AKADEMİ’NİN AMACI NEDİR?

Kozmo İyileştiriciler Akademi’nin amacı,günden güne artan psişik saldırıları ve her geçen gün farklı korku kanalları aracılığı ile bizleri ruhsal tekamül yolunda aşağı çeken unsurları da göz önünde bulundurarak insan sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmek ve geliştirmek için enerji metotlarını kullanabilen, bu bilgi ışığını tüm dünyaya tanıtan nitelikli öğretmenler yetiştirmektir.

IGOR ANDREEV KİMDİR?
Kozmoenerjinin lider ismi Igor Andreev; Etnik Psikolog, Kozmo İyileştiriciler Akademi’nin Kurucusu, Reiki Uzmanı 1998’den beri iyileştirici-şifacı olan “Dünya Fizik Uzmanı”, Rusya Geleneksel Tıp Birliği Üyesi, Hutta Büyük ve Runik Blok yaratıcısı ve geliştiricisi, Rusya Ezoterik Topluluğu Yüksek Komisyonu Üyesidir.

Katılmak İçin Bana Ulaşabilirsin

bottom of page