1:1 Çalışma

Bizlerin bedenleri aslında birer ışık varlığını taşıyan kaplardır.

Ve bu kap yani bedenimiz yaşam içinde hareket etmemizi sağlar.

Benim bir ışık olarak bedenimle olan ilişkim aynı sürücünün arabası ile olan ilişkisine benzer.

Beden sürekli olanı dinleme halindedir.

360 derece dinler.

Beden eğer olumsuz olarak algıladığı şeyi duyarsa bu yarayı bir yerlerde saklama eğilimdedir.

Bedenlerimiz  bu yaralarını, çakralarda, meridyenlerde ve bazı önemli organlarda tutar.

Ve bedenlerimizin yara almalarına neden olan bu temel negatif duygular;

Korku, öfke, üzüntü, utanç, suçluluk, hışım ve aşağılanma şeklindeki duygulardır.

İşte iyileşmek ve sağlıklı olmak için

Ruhumuzu bedenimiz ile %100 uyumlu hale getirmek ve olumsuz duyguları salıvermek çok önemlidir.

Çünkü ruh, beden birlikte bir takım olarak çalışırsa hayatımızda istediğimiz şeyleri tezahür ettirmemiz çok daha kolaydır.

Duygusal farkındalık, enerjisel arınma ve bilinçaltınızın size hizmet etmeyen konfor alanında tutan parçalarını salıvermek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden kendinizle çalışmalsınız?

Benim hikayem;

"Her ruh, gelmeden önce yaşam planını yaparmış ve ve bu yola girmesine engel olan dünyasal deneyimlerin hazzına kapıldıkça yoldan uzaklaşırmış. Sonra bir an öyle bir etki ile karşılaşırmış ki onu en derinden sarsan o güçlü etki o AN kendini ve yolunu hatırlatmak için onun hayrına olurmuş." 

 

İşte ben hep buna inandım ve beni en derinden sarsan işten atılma travmamı anlamak ve iyileşmek için çıktığım yolda ilahi amacımı öğrendim. Kolay bir yol değildi elbette. Şifacılığıma verdiğim red ediş ve direnç beni daha çok ızıdraba sürüklüyordu aslında.

Dört yıl süren işsizliği anlamak adına üç yıl bire bir spritüel koçluk alarak kendim ile çalıştım. Reiki ve olumlamalar ile kendi kendime farkındalık çalışmaları yaptım. Ama hala hiç bir şey olmuyordu, hayatımda değişen hiç bir şey yoktu.Değişen tek şey iş bulamıyordum ama her gün ama her gün saatlerimi kendim için çalışarak geçiriyordum. Bazı günler belki boş duvarda tek noktaya saatlerce baktığımı bile bilirim. Sanıırm burada delillik ile spiritüellik arasında ince bir çizgi var.

Uyanışım SeraphimBlueprint enerjileri ile gerçekleşti. 2 saatlik bir workshop diye gittiğim iki yıl süren sevgili Ayşe Devrim ile başlayan, sonrasında Alex Brandin ile devam eden enerji uyumlamaları ile çalışmak benim frekansımı ve bilincimi yükseltmeme alan açtı. Hala kendim için bu sistem ile çalışıyorum. Uzağa enerji çalışmalarımda, doğa ana ve hayvanlar ile yaptığım çalışmalarda bu enerjiyi kullanıyorum. Ama en çokda SeraphimBueprint gezegen enerjileriile kristaller ile çalıyorum ve bu konuda Lilith Bileklikleri markam ile danışmanlık veriyorum. 

Bu sürece paralel olarak bilinçaltı kayıtları ilgimi çeken diğer bir alndı ve Theta Healing® ile bu ihtiyacımdan dolayı karşılaştım. Sahilde yürüyüş yaparken google ile karşıma çıkan sevgili Yeşim Kuzu ve Kuzu ailesi hem uygulayıcı hemde eğitmen olmam için hep yanımdaydılar.Thetahealing ile bulduğum o bilinçaltı inancımı değişitrmem dört yıllık işsiliğimi noktalamıştı. Her şey sanki mucizevi bir şekilde dönüşüyordu, bu kadar kolay ve basit olamazdı. Zihin devreye girmeye ve akıl, mantık ve bilim dışında hiç bir şeye inanamam diyen o istatistikçi kimliğim devreye girmeye başadı. Tabi bu süreçte, kurumsal hayata girişim ve daha eril veçhem ile hayata devam etmeye başlamamın etkisi büyük. Bir EEG cihazı bu şüphelerimi kaldırmaya yetti. Gerçekten bilinçli halde iken Theta beyin dalgasının frekansına inebiliyordum ve mümkündü.

İlerleyen süreçte, eğitmenliklerimi tamaladım ve bir yandanda hayat amacıma hizmet etmeye başladım. Bu süreçte ayrı bir evre, alışkanlıklar eski ezberler ile yeni dönem tam bir paradigma değişimi oluyor kişi için...

Bir yıl süre ile sevgili Halit Çevik ile FGS farkındalık seminerlimi tamamladım. Evren ve sistem ve kendim hakkımda daha derin seviyelerde bilgiye ulaşmak adına.

Sevgili İrem Orhon ile ACIM Mucizler Kursu beni ruhsal yolda büyüten seçimlerimden olmuştur. 

Tıkandığım her an yanımda olan ruhsal yol arkadaşlarım ve bu hayattaki en büyük rehberim olan canım oğlum ve eşim elebette bu yolda benim kaldıraçlarım oldu. 

Yine sevgili Neşe Çalapverdi ile yollarımız Bach Çiçekleri ile birleşti. Titreşimsel tıb olarak adlandırdığımız ve duygusal dönüşüme destek olan ve kendim için her zaman ve her zaman kullandığım çiçek özleri bir sistemdir. Bu eğitime iki yıldır devam ediyorum ve yol daha uzun. 

Sevgili Emine Karakurt ile Manyetizma, Obsesyon ve Kozmomag Betta sistemlerini öğreniyorum. Ve bu alanda da yol uzun. 

Kedime seans için gittiğim İnnerspeak tekniğini öğrenebilmek için gerçekten çok bekledim...u konuda Jean Adrianne ve segili  Lamia Onurhan ve verdikleri desteğe minnettraım. Ve şu an benim çalışmalarımın baştacı olan sistem İnnerspeak. O dosya evimin başköşesinde...

Kurumsal hayatta yaşadığım yüksek stresin bedenime olan yansımasını dönüştürecek pratik yöntem arayışım beni David Cornwell ve Banu Çeçen in mindfulness koçluk programına yöneltti. Bugün yaptığım birebir çalışmalrının temelinde mindfulness yaklaşımını kullanıyorum. Bu öyle bir alan ki, şefkat ve farkındalık ile olan ne ise oraya açılıyor. Bize düşen şifaya, iyilşemeye tanık olmak oluyor. 

Her şeyin yaratıcısı, her şey senden

Şükranlarım ve dualarım senin mucizelerine tanık olan kullarından olmam için

Sevgi ile kal bunu okuyan kardeşim...

1:1 ÇALIŞMALAR

mındfulness

koçluk