Spritüel Dovsing  

Çalışması Nasıl Yapılır?

 

Spritüel Dovsing(Sarkaç İle Arınma) Nedir?

Psikolog, şifacı ve spritüel eğitmen olan ve aynı zamanda

InnerSpeak (İç Benlikle Konuşma) yönteminin de geliştiricisi olan Jean Adrienne Miller tarafından oluşturulmuş, sarkaç kullanılarak uygulanan bir bütünsel şifa yöntemidir.

Neleri İçeren Bir Yöntemdir;

- Olumsuz enerjileri arındırma (olumsuz varlıklar, olumsuz enerji kalıpları ve düşünce formları, lanet-büyü-sihir-nazar enerjileri, mekan-arazi-alanın enerjileri, olumsuz ruh eğilimleri, olumsuz ruhsal rehberler, olumsuz karmik ve astrolojik etkiler)

-Ruh parçacıklarını geri getirme; geçmiş yaşamlar ve atalardan gelen olumsuz öğeleri, olumsuz arketipleri arındırma -Olumsuz duyguları ve karar kalıplarını temel organlardan arındırma

-Olumsuz Duygular ve Karar Kalıpları

-Cinsel arınma

Nasıl çalışıyoruz?

Uzaktan enerji beden çalışması talep eden kişilere analiz ve arınma olarak bu sistemide yapıyorum. Öncelikle sarkaç yardımı ile enerji bedene etki eden ruhsal yaraların nerelerde ve nelerden kaynaklı olduğunu tespit ve arındırma işlemi olarak detaylı analizi yapılarak paylaşılır.  Ardından meridyen, çakra ve aura analizi yapılarak hasarlar tespit edilerek onarılır. Daha sonra kişinin bedeni ile güçlü ve sağlam bir aura bedeni oluşturmak için Kozmamag Betta Enerjileri ile çalışıyorum.