top of page

HİZMET ŞARTLARI

Ebru Şener web sitesine hoş geldiniz. Bu şart ve koşullar bu web sitesini kullanımınızı yönetmektedir. Bu web sitesine erişerek bu Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu Kullanım Koşulları ebrusener.com tarafından, daha önce haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir değişiklikten sonraki site kullanımınız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Sonuç olarak, siteyi her ziyaretinizde şart ve koşulları incelemenizi tavsiye ederiz.

 

1. FİKİR HAKKI

Bu web sitesinde bulunan tüm içeriklerin ve materyallerin; telif hakkı, marka, hizmet markası, patent, ticari sırlar ya da diğer mülkiyet hakları ve yasalar tarafınca korunduğunu biliyor ve kabul ediyorsunuz. Ebrusener.com tarafından yazılı olarak beyan edilmedikçe bu içerik ve materyali satmamayı, lisanslamamayı, kiralamamayı, değiştirmemeyi, dağıtmamayı, kopyalamamayı, yaymamayı, alenen teşhir etmemeyi, alenen icra etmemeyi, yayınlamamayı, uyarlamamayı, düzenlememeyi ya da türevlerini yaratmamayı kabul ediyorsunuz.

Yukarıda belirtildiği üzere, Ebrusener.com tarafından yazılı olarak belirtilmedikçe bu web sitesindeki herhangi bir materyalin ya da tasarım elementinin ticari amaçlar için yeniden üretimi, kopyalanması ya da yeniden dağıtımı yasaktır. Bu tür bir izin için gereken bilgiyi almak için lütfen bizimle ebruyilmazsener@gmail.com a adresi ile iletişime geçin.

Web sitemiz aracılığı ile bir görüşmeye (sesli ya da görüntülü) katılarak, imajınızı ve her şekilde içeriği; alt lisanslama, yeniden üretme, değiştirme, türevlerini yaratma, yayma, düzeltme ve görüntüleme hakkını ve ancak bunlarla sınırlı kalmayan hakları da içeren; Ebrusener.com’a telifsiz, geri alınamaz ve ebedi bir lisans vermiş oluyorsunuz. Ebrusener.com tazminatsız olarak imajınızı ve web sitesindeki her içeriği, herhangi bir amaç için tamamlama ve sınırsız olarak kullanma hakkına sahiptir. Örneğin; Ebrusener.com görüşmeleri yeniden paketleyip, ticari olarak satabilir. Bu tür bir yeniden paketleme ve satış için rızanız talep edilmeyecektir ve hiçbir şekilde tazmin edilmeyeceksinizdir.

 

2. PARTİ REFERANSLARI / HİPERBAĞLAÇLAR

Bu web sitesi internette sizi diğer sitelere yönlendirebilir. Bu diğer web siteleri Ebrusener.com ‘un kontrolü altında değildir ve Ebrusener.com bu web sitelerindeki içeriğin doğruluk, telif haklarına uygunluk, yasallık, itidal ve diğer hususlarından sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz. Bu tür bir bağlantının dahil oluşu web sitesinin operatörlerinin tasdikini ifade etmemektedir.

 

4. GARANTİ KOŞULLARI

BU WEB SİTESİ ARACILIĞI İLE MÜMKÜN OLAN YA DA SİTEDE VAR OLAN TÜM MATERYALLER, BİLGİ, VİDEOLAR, ÜRÜNLER VE SERVİSLER (“İÇERİK”) KULLANIMINIZ İÇİN “OLDUĞU GİBİ” VE “HALİ HAZIRDA BULUNDUĞU GİBİ” SUNULMUŞTUR. İÇERİK DOLAYLI YA DA DOLAYSIZ OLARAK HERHANGİ BİR TEMİNAT OLMADAN SUNULMUŞTUR; BUNLARA DAHİL OLAN VE ANCAK SINIRLI KALMAYAN; İMA EDİLMİŞ PAZARLANABİLİRLİK TEMİNATLARI, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK YA DA İHLAL DURUMUNUN OLMAMASI. EBRUSENER.COM VE TEMSİLCİLERİ İÇERİĞİN KESİN, GÜVENİLİR YA DA DOĞRU OLDUĞUNUN; BU WEB SİTESİNİN HER BELİRLİ BİR ZAMAN YA DA LOKASYONDA UYGUNLUĞUNUN; KUSURLARIN YA DA HATALARIN DÜZELTİLİŞİNİN; YA DA İÇERİKLERİN VİRÜSLER YA DA DİĞER ZARARLI UNSURLARI BARINDIRMADIĞININ GARANTİSİNİ VERMEMEKTEDİR. BU WEB SİTESİNİN KULLANIMINDAN DOĞACAK TEHLİKELERİN SORUMLULUĞU SADECE SİZE AİTTİR.

 

4. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

EBRUSENER.COM YA DA TEMSİLCİLERİ HİÇBİR KOŞUL ALTINDA BU WEB SİTESİNİN KULLANIMINDAN YA DA KULLANILAMAMASINDAN KAYNAKLANACAK DİREKT, DOLAYLI, CEZAİ, TESADÜFİ, ÖZEL YA DA DOLAYLI HASARLARDAN YÜKÜMLÜ TUTULMAYACAKTIR. BU SINIRLI MESULİYET, İDDİA EDİLEN YÜKÜMLÜLÜK SÖZLEŞMEYE, TAZMİNAT YÜKÜMLÜLÜĞÜNE, İHMALE, KUSURSUZ SORUMLULUĞA YA DA HERHANGİ BİR ESASA DAYANSA DA VE EBRUSENER.COM BU TÜR BİR ZARAR HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA DA GEÇERLİDİR. EBRUSENER.COM HİÇBİR KOŞUL ALTINDA EBRUSENER.COMGOZE ÜRÜNLERİ VE SERVİSLERİ İÇİN ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETTEN DAHA FAZLASINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜ DEĞİLDİR.

 

5. TAZMİN

Ebrusener.com’un ricasıyla, Ebrusener.com’u ve Ebrusener.com’a bağlı diğer şirketleri ve bunların çalışanlarını, yüklenicilerini, yetkililerini ve yöneticilerini tüm kefaletten, iddialardan, ve web sitesi kullanımı ya da web sitesindeki davranışlarınızdan, sizin ya da başka bir kişi tarafından yapılan hesabınızdaki herhangi bir aktiviteden, web sitesinde sunduğunuz, paylaştığınız ya da yaydığınız materyallerden, bu Kullanım Koşulları’nı aşmanızdan, herhangi bir hakkın çiğnenmesi ya da ihlalinden ya da bu web sitesine erişiminizin feshinden kaynaklanan avukat ücretini de içeren masraflardan savunmayı, zarar görmemelerini sağlamayı ve tazmin etmeyi kabul ediyorsunuz.

 

6. SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ 

İşbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi aksi belirtilmedikçe siz ve Ebrusener.com arasında sözleşmenin bütünlüğünü oluşturmaktadır ve siz ve Ebrusener.com arsındaki önceki ya da muasır tüm iletişiminizi hükümsüz kılmaktadır.

 

7. BÖLÜNEBİLİRLİK VE ENTEGRASYON

Bu Kullanım Koşulları’nın herhangi bir bölümü geçersiz ya da uygulanamaz tutulursa bu bölüm, tarafların asıl niyetlerini en benzer şekilde yansıtacak şekilde ve ilgili yasa ile tutarlı biçimde tefsir edilecektir ve geri kalan bölümler tam olarak yürürlükte kalacaktır.

 

8. DAVA HAKKI VEREN NEDENLER TAHDİDİ

Bu web sitesinin kullanımına ilişkin ya da kullanımından kaynaklanan dava hakkı veren nedenlerin ya da iddiaların, bu neden ve iddiaların gerçekleştiği üç ay (3) içerisinde şikayet edilmesi gerekmektedir aksi takdirde süresiz menedilecektir.

 

Ebru Şener

bottom of page