İdeal kilonuza ulaşmanın önünde duran ve aslında

kendinizi korumak için tutunduğunuz inanç, sabit fikir

ve düşünce kalıplarınızı farkedip dönüştürmenizi 

sağlamak üzere hazırlanmış bir atölyedir.

KİLO FARKINDALIĞI
ATÖLYESİ

Yenilenmeyi, canlanmayı ve arınmayı seçiyorum. Doğanın harika ritmi ile uyumlanıyor ve taze enerjisini içime çekiyorum. Kendimi, bedenimi arınmaya, tazelenmeye, yenilenmeye ve gençleşmeye açıyor, bu harika olasılıkların gerçekleşmesine tüm kalbimle izin veriyorum” 

Atölye İçeriği: Online & Yüzyüze
 

Katılım Şartı: Herkes katılabilir. Spor yapıyorumi diyet yapıyorum, yemiyorum ve kilo alıyorum diyenlerdenseniz eğer belkide çözüm bilinçaltınızdaki inançlarınızı farketmenizdedir.

Çalışma Süresi ve Şekli:  Bu atölye çalışması grup olarak yapılmaktadır. 3 ay süren çalışmada ayda 1 kez bir araya gelerek, POY (Points Of You) oyun kartları ile kilolarınız ve ideal siz arasındaki farkı bulacaksınız. Thetahealing tekniği ile bulduğunuz inançlar değiştirilecektir. Ara dönemlerde online olarak mail ile olumlama ve hisyüklemesi çalışmaları farkındalık çalışmaları yapılmaya devam edilecektir.

Bu atölye çalışması ThetaHealing bilmeyenler için tasarlanmıştır

 

Bilmeniz gereken ilk şey, terzi kendi söküğünü dikemez misali bende kiloluyum:J Önce kendini düzelt diyeceksiniz haklı olarak. ThetaHeling® Bilinçaltı Terapisti ve Eğitmeniyim, hayatımda sayısız konuyu bu teknik yardımı ile dönüştürdüm. İş kiloya gelince koruma kalkanlarım daha da bir sağlamlaşıveriyor. İşte bu çalışmanın adının bir atölye olmasının sebebi de bundandır. Bu iki aylık süreçte benimle beraber atölye çalışması yapmaya gönüllüler ile birlikte yürümeyi seçiyorum.

Hepimiz kendi özel şeklimizle mükemmeliz. Ama eğer kilonuzdan memnun değilseniz kendinizle mutlu olmak ve içinizdeki BEN ‘e dönüşmek için ne yapmanız gerektiğini fark etmenizi sağlayacağım. Katılmak isteyenleri beklerim… Zaman ne zaman mı? Gruplar oluştukça atölyeleri kuruyorum. 10 Kişilik gruplar ile çalışıyorum.

ATÖLYE İÇERİĞİ

01

Yüzyüze

POY (Points Of You) oyun kartları ile ideal beden ve şimdiki bedenimiz arasındaki farkı keşfederek başlıyoruz. 

Kilolarımızın arkasında yatan inançları bulabilmeniz için bir çalışma yapıyoruz. İdeal bedene sahip insanların inançları üzerinde hisleri size yüklüyorum.​ Kas testi ile inanç çalışması nasıl yapılır? Bunu öğreneceğiz.

02

Online

Ayrıldıktan sonra 21 gün boyunca size her gün farklı konulardan oluşan beden farkındalığı çalışmaları gönderilecek. Bu çalışmalarda, inançlar, his yüklemeleri, günlük yapacağınız niyet ve olumlamalar bulunmaktadır. Bu çalışmaları günlük yapıyorsunuz inançlarınız test ederek bana gönderiyorsunuz.

03

Yüzyüze

İkinci kez bir araya geldiğimiz bu çalışmada ay içinde yolladığım ve sizin test ettiğiniz innaçlarınızın hepsi değişitirilerek pozitifleri yüklenecektir.

Muhteşem bir teknik olan egzersiz yapmadan nasıl egzersiz yapılır öğreneceğiz....

04

Ödev

Sizlere ilerleyen zaman diliminde sürekli tekrar etmeniz için olumlama çalışmaları ve olumlama bileklikleri verilecektir.

Atölye açıldığında haberdar olmak istiyorum

DİĞER ATÖLYELER