top of page
kök çakra.jpg

Kök Çakra
Aktivasyonu

kök çakra aktivasyonu

Kök çakra aktivasyonu benim için uygun mu?

 

 • Ne sıklıkta doğada, parkta yürüyüşe çıkarsınız ya da doğa ile temas kurarsınız?                    ( H B S D )

 • Ne sıklıkta bilinçli şekilde egzersiz yaparsınız?                                                                               ( H B S D )

 • Fiziksel sağlığınıza kaç puan verirsiniz?                                                                                             ( Z V İ M )

 • Para ve İş ile ilişkiniz nasıl?                                                                                                                  ( Z V İ M )

 • Kendinizi ne kadar iyi topraklanmış olarak görürsünüz?                                                               ( H B S D )

 • Bedeninizi sever misiniz?                                                                                                                     ( H B S D )

 • Burada var olmaya hakkınız olduğunu düşünüyor musunuz?                                                       ( H B S D )

Puanlamayı Nasıl Yapabilirim?

 • H: Hiç bir zaman

 • B: Bazen

 • D: Daima

 • Z: Zayıf

 • V: Vasat

 • İ:İyi

 • M:Mükemmel

Puanlar

H ve Z İçin 1 Puan verin

B ve M için 2 Puan verin

S ve İ için 3 Puan verin

D ve M İçin 4 Puan verin

Yorumlama

PUAN 22-28 arası

Tebrikler çok güçlü bir KÖK çakra enerjiniz var.

Yorumlama

PUAN 13-21 arası. Ortalama bir KÖK çakral enerjsine sahipsiniz. Ancak iyileştirmek için çalışmalar yapmanızı tavsiye ediyorum

PUAN 6 -12 arası Zayıf bir KÖKl çakra enerjiniz var. Kök çakra enerjisi ile kesinlikle çalışma yapmaya başlamalısınız.

Çapa 1

Temel Bilgiler

 

 

Aktivasyonu satın aldıktan sonra mindfulnesskocu@gmail.com mail adresine mutlaka mail atarak bilgi veriniz. Mailinize tam adınızı ve soyadınızı ve uyumlama günü hangi ilde ve ilçede olduğunuzu da yazınız. Bu bilgiler uyumlama için gereklidir. 

 

Mailiniz üzerine 24 saat içinde size geri dönülecek ve aktivasyon için uygun zaman alternatifleri önerilecektir.  

 

AKTİVASYON NEDİR?

Dünyada enerji çalışmalarında daha fazla uyumlamalı enerji çalışmaları ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Uyumlama yada inisiyasyon, el vermek yani bir yeteneğin bir üstatdan bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Uyumlama alan kişi bir enerji frekansına inisiye olarak artık bu sistemi kullanma yeteneğine sahip olmuştur. 

 

Ancak bir de aktivasyon dediğimiz enerji çalışma şekli vardır. Burada kişiye dışardan bir el verme söz konusu değildir, kişinin kendi sahip olduğu, kendi özünde olan bir yetenek, bir frekans yada bir güç aktif hale getirilmektedir. Aktivasyon ile bir yeteneğin, bir gücün bir durumun bir enerjinin uyandırılması söz konusudur. Bir çok enerji sisteminin içinde de aktivasyonlar vardır. Bunlardan bazıları bir sisteme bağlıdır, bazıları ise başlı başına bir çalışmadır. Bunlardan bazıları bilinmekte, bazılarının ise tanıtımı yapılmamakta, ancak üstatları tarafından, hazır olan kişilere verilmektedir. Aktivasyonlara katılmak için herhangi bir enerji sistemini bilmeye yada başka bir sistemle çalışıyor olmaya gerek yoktur.

UZAKTAN AKTİVASYON VERİMLİ OLUR MU? 

 

 Tüm aktivasyonlar uzaktan çalışmak için son derece uygun ve verimlidir. Hatta bazı aktivasyonlarda uzaktan çalışmak yüz yüze çalışmaktan daha etkilidir bile denilebilir.

AKTİVASYONU NASIL ALACAĞIM VE SONRASINDA NE YAPACAĞIM? 

 

 

Aktivasyonu satın aldıktan sonra

Mail ile mindfulnesskocu@gmail.com'a ulaşacaksınız ve aktivasyon işleminiz için uygun zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam - gece saatlerini tercih edeceğiz

Ortalama 15-20 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz.

Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde aktivasyon kabul etmeniz gerekecek. Aktivasyon esnasında bilgisayar yada telefona ihtiyacınız olmayacak.

Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 15-20 dakika kadar uzanacaksınız.

Aktivasyonunuz tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız.

Notlarınız aldığınız aktivasyonun kullanımını içeren bilgilerdir.

Yasal Uyarı: Uyumlama, aktivasyon yada yetkilendirmelerimiz herhangi bir tıbbi öneri, teşhis yada tedavi içermez. Sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz. 

Çakra aktivasyon masterlık sertifikası.png
bottom of page