top of page

28 Kas Cmt

|

Zoom Üzerinden Canlı

Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi 1. Aşama

JEAN ADRIENNE'IN SISTEMI, psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esinle geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. Bu 1. aşama güçlendirme seminerine katılarak hem kendinize hem danışanlarınıza ücretli çalışmalar yapabilirsiniz.

Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi 1. Aşama
Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi 1. Aşama

Saat ve Yer

28 Kas 2020 11:00 – 29 Kas 2020 18:00

Zoom Üzerinden Canlı

Bu Etkinlik Hakkında

Jean Adrienne'in Enerji Sistemi Nedir? 

Jean Adrienne'in Enerji Sistemi, psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esinle geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. Jean Adrienne'in Enerji Sistemi arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan veya yaşamımızda çeşitli sorunlar olarak kendini gösteren ve dolayısıyla öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin, Yüksek Benliğimizin (veya üst bilincimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinezyoloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar. Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar ve sorunlar, genellikle çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait, iç benliğimizdeki veya bilinç dışımızdaki eski, uygun olmayan, yanlış programlardır. Bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi, sıklıkla ruhumuzun geçmiş yaşam süreçleri veya atalarımıza ait başka yaşam süreçleri, hatta bazen de ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel boyutlardaki yaşam süreçlerimiz olabilmektedir. Bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar enerji alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanabilmektedir. Jean Adrienne'in Enerji Sistemi şu anki yaşamımızı olumsuz etkileyen bu etkilerin kaynaklandığı kaynak yaşam sürecinin ve olgunun saptanmasına ve etkinin kaynağında arındırılmasına olanak sağlar; bu yapıldığında etki tüm zamanlar için arındırılmış olur ve etkinin üzerimizdeki döngüsü sonlanarak yaşamımızın bu etkiden özgürleşip şifalanması ve gerçekliğimizin değişmesi sağlanır.

Jean Adrienne'in Enerji Sistemi Nerelerde Kullanılabilir?

• Yaşamımızın sorunlu olan veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,

• Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz kimliklere yönelik,

• Fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik,

• Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,

• Çeşitli korkularımıza/fobilerimize yönelik,

• Kişilerden veya mekanlardan parazit enerjileri ve eklentileri arındırmaya yönelik.

Jean Adrienne'in Enerji Sistemi 1. Aşama Eğitimi şunları içerir:

• Gücümüzü uyandırmaya yönelik bilgiler,

• Epifiz ve hipofiz bezlerinin aktivasyonu,

• Jean Adrienne'in Enerji Sistemi protokolü – temel kinezyoloji,

• Jean Adrienne'in Enerji Sistemi dosyaları,

• Jean Adrienne'in Enerji Sistemi el kitabı, (17 Dosya)

• Bir seansın nasıl gerçekleştirileceği.

Jean Adrienne'in Enerji Sistemi eğitimini almak için herhangi bir şart yoktur, şifacılık alanında çalışan veya çalışmayan, dileyen herkes bu uygulaması kolay ve basit olan arınma yönteminin eğitimini alabilir. Jean Adrienne'in Enerji Sistemi eğitiminden sonra kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve başkaları için arındırıcı ve şifalandırıcı Jean Adrienne'in Enerji Sistemi seansları yapabilir hale gelirsiniz. Jean Adrienne'in Enerji Sistemi eğitimi, her şeyden önce, içsel gücünüzü elinize almak ve yaşam misyonunuzun yolunda yürümenizi kolaylaştırmak adına kendinize yapabileceğiniz önemli bir yatırımdır.

Etkinlik kontenjanla sınırlıdır.

Etkinlik Zoom üzerinden yapılacaktır.

Kolaylaştırıcı: Ebru Şener

Eğitim süresi: 2 gün 11:00-19:00

Ücret: 1400 TL

Bu eğitim herhangi bir tıbbi tedavi ve teşhiş içermez. Rahatsızlıklarınız için hekimize başvurunuz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page