top of page

07 Şub Paz

|

Ücretli Çalışma

7 Hafta 7 Çakra

7 Hafta hem enerjisel temizlik, hem duygusal farkındalık ile whatsapp grup çalışmasına katılmak ister misiniz?

7 Hafta 7 Çakra
7 Hafta 7 Çakra

Saat ve Yer

07 Şub 2021 21:00 – 21 Mar 2021 23:00

Ücretli Çalışma

Bu Etkinlik Hakkında

Çakra nedir?

Çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleridir. Evrene ilettiğimiz titreşimler çakralarımızda muhafaza ettiğiniz enerjiden kaynaklanmaktadır. Hayatınızda uzun vadeli değişimler yaratabilmek için içinizde taşıdığınız negatif enerjiyi fark ederek dönüştürmelisiniz.

Neden temizlenmeli bu çakralar?

Beden duygusal yaralarını çakralar ve akupunktur noktalarında muhafaza eder ve uzun süreli blokajlar sonrasında beden rahatsızlanmaya başlar.

Çakralar tıpkı arabamıza genel bakım yaptırtmak, uyuduğumuz yatak çarşaflarını yıkamak gibi, sürekli olarak temizlenip, dengelenmelidirler.

Her gün hepimiz farklı olumsuz hayat deneyimlerinden geçebiliyoruz, haberlerde trajedilerle bombalanıyoruz. Patronumuz veya iş arkadaşlarımız bizi üzüyor. Eşimizle, çocuğumuz ile, ailemiz ile zorlayıcı ilişkiler yaşayabiliyoruz. Atalarımız tarafından hayal bile edemediğimiz bir elektromanyetik çorbanın içine bırakılmışız ve yüzmeye çalışıyoruz. Yiyecek ve içecek seçeneklerimiz maalesef iyi değil. Modern yaşamın tüm tuzakları enerji bedenlerimizi kirletiyor

Sonunda; yorgun, depresif, obez, kızgın, mutsuz ve hasta oluyoruz.

Çakralarınızı düzenli olarak temizlediğinizde, onlarca yıl boyunca kötüye kullanımı tersine çevirmeye başlıyorsunuz ve vücudunuzu ayarlamaya başlıyorsunuz

Kazanımlarımız neler olacak?

· Vucudunuzdaki 7 ana çakrayı tanıyacaksınız

· 7 ana çakranın bedeniniz, duygularını ve yaşamınız üzerindeki etkilerini fark ederek nasıl dengeleyebileceğinizi öğreneceksiniz

· Sarkaç ile çakralarınıza nasıl bakabileceğinizi öğreneceksiniz.

· 49 boyunca kendiniz ve duygularınız ile çalışmak için zaman ayırmayı öğreneceksiniz.

Bunu nasıl yapacağız?

· Her pazar akşamı saat 22.30 da uzaktan o haftanın çakrasına enerji gönderimi yapacağım.

· WhatsUp grubu kuracağız ve oradan size o çakra ile nasıl çalışacağınıza ilişkin 10 dakikalık bir enerji ve meditasyon ses kaydı ileteceğim.

· Hafta içi o çakranın konuları ile ilgili farkındalık yazısı ve/veya his yüklemesi dosyası alacaksınız.

· 7 hafta sonunda 7 çakranızı kendi kendinize dengelemeyi ve duygusal olarak o çakraların psikolojilerini de öğrenmiş olacaksınız.

Kayıt için!

  • Çakra

    ₺350,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page