top of page

Enerji Temizliği & Arınma

 
 

Artık kendini sabote etmekten kurtul!

Kendinizi bitkin, bunalmış veya negatif enerjinin ağırlığı altında hissediyorsanız, şimdi harekete geçme zamanıdır.

 

 

Bu program, enerjinizi temizlemek, sınırlarınızı güçlendirmek ve ruhsal egemenliğinizi geri kazanmanız için kapsamlı olarak hazırlanmıştır.

Olumsuzluk döngüsünden kurtulduğunuzu, gücünüzü geri kazandığınızı ve amaç ve bolluk dolu bir hayata adım attığınızı hayal edin.

 

Bu çalışma tam olarak bunu başarmanıza yardımcı olabilir.

Unutmayın dönüşüm içeriden başlar....

 

Blog Görseller (10).png

"Blokajları temizlemek, titreşiminizi yükseltmek ve sizi özgün benliğinize daha derin bir şekilde bağlamak için Sezgisel Enerji Şifası ve Çakra Dengeleme."

 

Yaptığınız tüm enerji çalışmalarına rağmen çözülemeyen karmalarınızı, üzerinden negatif enerjilerini atamadığınız kişileri ve olayları, enerjinizi sömüren sosyal vampirleri, dengesiz ikili ilişkilerinizi, bitmek bilmeyen ve tekrarlayan ağrılarınızı, sürekli aynı sorunun önünüze çıkmasını, fiziksel, zihinsel, duygusal hastalıklarınızı; kısacası ruhsal tekamül yolunda sizin ayağınıza dolaşan, sizi yavaşlatan, zihninizi karıştıran her şeyi geride bırakıp yolunuza daha sağlıklı bir enerji ile devam etmenin zamanı geldiğini düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Nasıl Çalışıyoruz

  • Enerji çalışmaları uzaktan ve /veya görüntülü arama ile olabilir.

  • Enerji beden temizleme ve dengeleme işlemleri 1 saat sürmektedir.

  • 21 gün ara ile kişinin ihtiyacına göre (beden üzerinde yapılan analiz sonrasında) Min. 3 çalışma yapılırsa çok güçlü bir aura bedeni oluşturulur.

İlk Görüşme Online ve Görüntülü olarak yapılır.

İlk görüşmede kişinin iyileştirmek istediği konular belirlenir. Enerji alanınızdaki enerjik sorunları tespit edilerek daha sonra kaç görüşme yapılacağı ile ilgili çalışma planı oluşturulur.

 

İlk çalışmamız Spritüel Dowsing ile yapılır ve ihtiyaca uygun Rune enerjisi ile kişi desteklenir. Kişinin alanında birikmiş enerjilerin arınması için bir çalışma ödevi verilir.

 

İkinci Görüşme:

 

Bir hafta sonra uzaktan enerji çalışması olarak yapılır. Bir saat süren bu çalışmada Kozmik Enerji ile enerji alan ve çakraların temizliği yapılır ve daha önce tespit edilen enerjisel sorunların arındırılması için ek protokoller uygulanır.

 

Bu çalışma sonrasında kişiye 21 gün  boyunca kişinin kendisi ile çalışabileceği şekilde bir meditasyon ve niyet programı verilir. Mail ve/veya whatsapp ile iletişim kurulur.

 

21 Gün sonra 3 görüşme için yine uzaktan enerji çalışması yapılır aynı şekilde 21 günlük bir enerji çalışması verilir.

 

Bu çalışma süresi ve tekrarı kişinin enerji alanındaki blokajlara ve kendi kişisel karmasına göre değişiklik gösterebilir. Tavsiye olarak min. 3 görüşme ve 3 aylık bir kendi enerji bedeninizle çalışma yapmanızı tavsiye ediyorum.

 

 

Genel olarak enerji alanınızda olabilecek sorunlar ve yapılacak arınma işleri şanlar olabilir.

 

1. Enerji implantları tespit edilir ve temizlenir.

2- Enerji Mühürleri tespit edilir ve temizlenir.

3- Eski sözleşme ve yeminler iptal edilir.

4- Enerji larvaları ve temizliği 

5- Omurga kontrol enerji implantı temizliği

6- Enerji kabloları ve aka kordonları temizliği 

7- Chakralardaki kilitlerin açılması ve temizliği 

8- Olumsuz zihinsel kodlamaların iptali 

9- Olumsuz astral etkilerden arınma ve korunma 

10- Psişik kalıntı temizliği 

11- Kayıp ruh parçalarınızı geri alma ve enterasyonu

12- Enerji virüsleri ve parazitlerinin temizliği 

13- Psişik Şok Şifası 

14- Zararlı inisiyasyon ve uyumlanmaların iptali 

15- Negatif titreşimsel etkilerin temizlenmesi 

16- Mekan temizliği 

17- Enerji vampirliği bağlarını iptal edilmesi

18- Karmik iz, karmik hastalık, karmik eğilim, karmik borç, karmik sözleşme, karmik acı, karmik düşmanlık, karmik kalıntı, karmik bağlantı enerji temizliği 

19- Kundalini kanal temizliği 

20- Kalp Enerji alanı temizliği 

21- DNA atasal enerji temizliği 

22- Hipnotik talimat, şartlandırılma ve yönlendirilme iptali 

23- Chakra temizliği 

24- Aura temizliği 

25- Bilinç altı kontrol programı iptali 

25- Korku enerjisi temizliği 

26- Zararlı enerjik cihaz, anten, kanal, portal ve ağ iptalleri, kapatılması 

27 Empatik duygu temizliği 

28- Akış bozan titreşimlerin temizliği 

Açıklama: Bu maddelerden bazıları toplu halde kişinin kendisi ile çalışma isteğine göre kişiye öğretilir. 

 
Kozmomag Betta - Devamını Oku
Blog Görseller (10).png

Çakra Temiziği ve Dengeleme

Çakralarınız tıkandığında veya zayıfladığında hayat sizin  zordur. İşleriniz akmıyor ve hayatınızda huzur ve mutluluk bulmakta zorlanıyorsanız çakralarınızda bir akış sorunu var demektir. Ama bu şekilde olmak zorunda değil. Onlar temizlenip dengelendiğinde hayat daha kolaylaşır ve imkansız görünen şeyler daha kolay ve daha yönetilebilir hale gelir.

Enerji Mühürlerinin Temizliği

Enerji mühürlerini auranızdaki enerjik kilitler veya geçitler olarak düşünebilirsiniz. Bazıları potansiyelinizin olumlu, hareketsiz yönleri olarak görülebilir ve kilidi açılmayı beklemektedir. Diğerleri ruhsal gelişiminizi engelleyen negatif enerji blokajları olarak görülebilir.

Enerji İmplant Temizliği

Enerji implantları genellikle bireyin enerji alanına, genellikle bilinçli farkındalığı veya  rızası olmadan empoze edilen enerji yapıları olarak tanımlanır. Bu implantların, dış enerji etkileri, geçmiş travmalar, olumsuz düşünce kalıpları ve hatta fiziksel olmayan varlıkların müdahalesi dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan oluşması mümkündrktedir.

Astral Larvaların Temizlenmesi

Okültizm bilgisinde astral larva, genellikle fiziksel alemin ötesinde bir varoluş boyutu olan astral düzlemde yaşayan parazit bir varlık olarak tanımlanır. Geleneksel parazitlerin aksine astral larvalar fiziksel maddelerle beslenmezler; bunun yerine bireylerin yaydığı olumsuz duygu, düşünce ve enerjilerden beslenirler. Bu varlıklar genellikle şekilsiz veya amorf olarak algılanır ve besledikleri olumsuzluğun biçimini alırlar.

Blog Görseller (10).png

Akaşik Kordonlar

Bunlar bizi geçmiş deneyimlerimize (hem kişisel hem de atalarımıza ait) ve her şeyin tarihini içeren geniş bir enerji kütüphanesi olan Akaşik Kayıtlara bağlayan enerjik bağlantılardır.
Akaşik kordonlar geçmiş yaşam derslerine, çözülmemiş karmaya ve kalıtsal kalıplara erişim için yollar görevi görür. Ayrıca bizi geçmiş travmalara veya sınırlayıcı inançlara bağlı tutabilirler.

Kayıp Ruh Parçacığı Entegrasyonu

Ruhun kayıp parçalarının geri getirilmesi ve bütünleştirilmesi, benliğin travma, olumsuz deneyimler veya enerjisel rahatsızlıklar nedeniyle kaybedilen veya bağlantısı kesilen parçalanmış yönlerinin geri kazanılmasını ve yeniden bütünleştirilmesini içeren derin bir ruhsal uygulamadır. Okült ve ruhsal çalışmalar alanında bu teknik genellikle bütünlüğe ve kendini gerçekleştirmeye yönelik dönüştürücü bir yolculuk olarak kabul edilir. Bu süreç sayesinde bireyler gizli potansiyellerin kilidini açabilir, derin yaraları iyileştirebilir ve gerçek amaçlarına uyum sağlayabilirler.

Eski Sözleşmeler ve Yeminler

Bunlar, bilinçli ya da bilinçsiz, bu yaşamda yapılan, atalardan miras alınan ya da geçmiş yaşamlardan aktarılan enerjisel anlaşmalardır. Bazı sözleşmeler olumlu olabilirken, diğerleri büyümenizi sınırlayabilir veya tam potansiyelinize ulaşmanızı engelleyebilir.

Zararlı İnisinasyon İptali

Bazen bir uyumlanmanın hatalı verilmesi, kişinin gerçekten masterı olmadığı yani uyumlama yetkisi olmayan bir sistemi bilerek veya bilmeden vermesi, bazen de bilinçli olarak uyumlanma adı altında yapılan manuplasyonlar nedeniyle kişi zarar görebilir. Bu durumda bu inisiyasyonun iptali için özel bir enerji çalışması yapmanız gerekli. Ancak arkasından bu sistemi bir daha kullanmayın veya güvendiğiniz bir masterdan uyumlanmasını alarak kullanın. Uyumlanma iptal edilip sistem kullanmanın da başka zararları olacaktır

bottom of page