top of page

BOLLUK HIZLANDIRICI💸✈️

 

GİRİŞİMCİ KADIN LİDERLER İÇİN 

 
 
 

9/5 İşinizden ayrılmadan önce para blokajlarınızı nasıl farkeder ve bolluğunuzu arttırabilirsiniz.

Hayatınızdaki en yaygın para blokajlarını kolayca ve hızlı bir şekilde daha fazla para ve bolluk almaya dönüştüren ÜCRETSİZ atölye

Bolluk Hızlandırıcı.png

Stresli bir 9/5 işinde çalışırken 5 haneli bir koçluk/şifacılık iş modeli kurmak için öncelikle yapmanız gereken şey,

 

KENDİ PARA BLOKAJLARINIZI KEŞFETMEKTİR.

 

İşte BOLLUK HIZLANDIRICI seminerlerinin ilk amacı budur.

Bu seminerde, sizin  gelir akışınızı hızlandırmak için Theta Frekansındaki enerji ve bilinçaltı çalışmalarından destek alarak canlı oturumlarda buluşuyoruz.  

Öz değer, atalardan kalma para blokları, başarısızlık korkusu ve yargı korkusu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en büyük para bloklarından bazılarını değiştirmeye başlamak için derin güçlü enerji temizleme meditasyonlarında canlı buluşmalara ücretsiz olarak katılmak için kayıt olabilirsiniz.

Kalp merkezli işini yapan girişimci kadın liderlerin finansal özgürlüklerini engelleyen kilitleri bire bir yaptığım danışmanlıklarda gördüm. Ve onların yaptıkları işte bolluk akışını bloke eden para blokajlarına yönelik bu ücretsiz atölyelerde sizlerle buluşmaya karar verdim. 

 

Bolluğunuzu Hızlandırmak İçin Şimdi Katılın

Evinizin konforunda ve ücretsiz kalın!

Kaydolduğunuz için teşekkürler. Mail kutunuzu, spam alanıda kontrol etmeyi unutmayın lütfen

E-Mail takip edemiyorum, bana WhatsApp iletişimi çok daha pratik oluyor diyorsanız. Aşağıdaki bağlantıdan WhatsApp duyuru grubuma katılabilirsiniz.

bottom of page