Tanrı yaşam sistemini Bolluk sistemi üzerine kurmuştur. Bolluk tüm yaratılmışların üzerine akacak şekilde programlanmıştır. Ve bolluk her canlının doğuştan hakkıdır.

BOLLUK & BEREKET

ATÖLYESİ

Bolluk tıpkı yağmur damlaları gibi yaşamımızın her alanına, sürekli olarak akar. Ancak önemli olan bizim bu yağmurda ne kadar ıslanabildiğimizdir. Çünkü bolluk bir bilinç durumudur.​ Hayatınızdaki sonsuz bereketi yaratmaya hazır mısınız? Aslında bereket evrende herkese yetecek kadar bol bol var ve evrenin bereketi hepimize sonsuza kadar açık. Bu bereketi almamıza engel olan şey bizim bilinçaltımızdaki kalıplar. Bunlar bizim öğrendiklerimizden, anne babalarımızdan, geçmiş yaşamlarımızdan, toplumun inançlarından geliyor olabilir. İşte bunları tespit edip, biz tüm bolluğu almaya açarak bilinçaltınızı yeniden programlayabiliriz.

Katılım Şartı: Herkes katılabilir. 

Çalışma Süresi ve Şekli:  Bu atölye çalışması grup olarak yapılmaktadır. 3 ay süren çalışmada ayda 1 kez bir araya gelerek, POY (Points Of You) oyun kartları ile Para ve Siz arasındaki ilişkiyi fark edeceksiniz. Thetahealing tekniği ile bulduğunuz inançlar değiştirilecektir. 

Ara dönemlerde online olarak mail ile olumlama ve his yüklemesi çalışmaları farkındalık çalışmaları yapılmaya devam edilecektir.

Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. İstediğin gerçekliğin frekansına uyumlandığında; bu gerçekliği yaşamaktan başka bir şey gelmez elinden. Başka yolu yoktur. Bu bir felsefe değil fiziktir.

-Albert Einstein-

Gözle görünür veya görünmez olsun, para, şans, bolluk, bereket gibi, her şeyin kendine has bir enerji alanı, titreşim seviyesi vardır. Rezonans kanunu, evrendeki her şeyin birbiri ile titreşimler aracılığı ile iletişim halinde olduğunu ortaya koyar. Vücudumuzdaki her bir organın ayrı titreşim seviyesi vardır, düşüncelerimizin, duygularımızın. Bu maddeler içinde böyledir veya şans, talih, aşk, sevgi, zenginlik diye adlandırabileceğimiz görünmez ancak hayatımızın her alanında olan enerjiler içinde aynıdır. Kendi frekansımıza uygun, işimiz, arkadaşlarımız, ailemiz, eşyalarımız vardır. Kendi titreşimimize uygun ve uyumlu olan her şey bize doğru çekilecektir.

 

Evrende her şey enerjidir ve her enerjinin kendisine özel bir frekansı vardır. Her düşüncemiz, her isteğimiz ve en önemlisi her niyetimiz mıknatıs özelliği olan enerjilerdir. Her bir niyetin kendisine özel bir vibrasyonu vardır ve siz yaptığınız olumlamalarla, imgelemelerle, enerji çalışmaları ile aslında bu niyetin vibrasyonuyla uyumlu hale gelmeye çalışıyorsunuz.

 

Siz niyetinizle aynı titreşime sahip olunca artık niyetiniz hayatınıza kolaylıkla ortaya çıkıyor yada başka bir deyimle benzer titreşimler birbirini çeker yasası gereği niyetinizi hayatınıza çekiyorsunuz.

ATÖLYE İÇERİĞİ

01

Yüzyüze

 

POY (Points Of You) oyun kartları ile paraya, berekete, zenginliğe bakış açınızı keşfederek başlıyoruz. ​Bolluk& bereket & para & zenginlik ile ilgili bilinçaltınızda yatan inançları bulabilmeniz için yüksek benliğimiz eşliğinde bir çalışma yapıyoruz. ​Bolluk & Bereket & Zenginlik blokajlarla ilgili hisleri size yüklüyorum.

Kas testi ile inanç çalışması nasıl yapılır? Bunu öğreneceğiz.

02

Online

 

Ayrıldıktan sonra 21 gün boyunca size her gün farklı konulardan oluşan Bolluk & Bereket  çalışmaları gönderilecek. Bu çalışmalarda, inançlar, his yüklemeleri, günlük yapacağınız niyet ve olumlamalar bulunmaktadır. Bu çalışmaları günlük yapıyorsunuz inançlarınız test ederek bana gönderiyorsunuz.

03

Yüzyüze

 

İkinci kez bir araya geldiğimiz bu çalışmada ay içinde yolladığım ve sizin test ettiğiniz innaçlarınızın hepsi değişitirilerek pozitifleri yüklenecektir.

Muhteşem bir teknik olan egzersiz yapmadan nasıl egzersiz yapılır öğreneceğiz....

04

Ödev

Sizlere ilerleyen zaman diliminde sürekli tekrar etmeniz için olumlama çalışmaları ve olumlama bileklikleri verilecektir.

Atölye açıldığında haberdar olmak istiyorum

DİĞER ATÖLYELER