Bedenlerimiz duygusal yaralarını çok organize bir şekilde muhafaza eder.
Çakralar ve akupunktur (meridyen sistemi) noktaları bedenin yaralarını ve blokajlarını üzerinde muhafaza eden noktalardır.
Herhangi bir müdahale veya blokaj oluşumu enerji akışınızı bozacaktır.
Bu bloklar daha sonra hayatınızda farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır.
Yakın ilişkileriniz, kariyeriniz, mali durumunuz, sağlığınız ve
arkadaşlıklarınız da dâhil olmak üzere hayatınızın tüm alanlarını etkileyecektir. 
7 hafta 7 Çakra Çalışmamızda
 
işte bu yaralarımızın saklı olduğu bu noktaları şifalandıracağız.

1.SEÇENEK

-7 Hafta 7 Çakranıza Uzaktan Enerji Gönderimi.

-7 Hafta Çakra Farkındalığı.

-Ses kaydı ile yönlendirmeli Theta frekansında his yüklemeleri ile desteklenmiş meditasyon.

-Her çakraya özel hazırlanmış, farkındalık çalışma dosyası.

-Her çakra için özel açıklama dosyası.

-7 Hafta 7 Çakranıza Uzaktan Enerji Gönderimi.

-7 Hafta Çakra Farkındalığı.

-Ses kaydı ile yönlendirmeli Theta frekansında his yüklemeleri ile desteklenmiş meditasyon.

-Her çakraya özel hazırlanmış, farkındalık çalışma dosyası.

-Her çakra için özel açıklama dosyası.

- Çakra Analizi (Kişiye özel) 

-1 Saat İnner Speak ve/veya ThetaHealing Seansı(danışanın tercihine göre)

- Ve Çakra kristalleri ile hazırlanmış 7 Çakra Bilekliği

2.seçenek

Çakra Nedir?

Çakra  sistemi 4000 yıldan daha uzun zaman önce Hindistan’da çıkmıştır.

Çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleridir.


Evrene ilettiğimiz titreşimler çakralarımızda muhafaza ettiğiniz enerjiden kaynaklanmaktadır.

Enerji Nedir?

İçinde yaşadığımız Fiziksel evrenimiz katı maddelerden meydana gelmiş görünmesine rağmen aslında onun temel yapıtaşı olan enerji diye adlandırabileceğimiz sürekli hareket halinde olan bir çeşit güç ya da Öz’den oluşmaktadır. 

Vücutlarımız Enerji’dir. Biz de enerjiden oluşuyoruz. Bize katı bir kütle gibi görünen vücutlarımız, sürekli hareket halindeki çok miktardaki enerji parçacıklarından başka bir şey değildir.

Bizler birbirinden ayrı varlıklar değiliz, düşünceler, davranışlar, sözler, yaptığımız tüm jestler, geri kalan tüm evreni etkileyen enerji şekilleridir. Düşünce ve duygular da manyetik enerjiye sahiptirler; bunun sonucu olarak da benzer yapıdaki enerjiyi kendilerine çekerler.

Hepimiz vücudumuzu çevreleyen AURA adında elektromanyetik enerji alanına sahibiz. İnsan aurası adına Prana ,Çi yada yaşam enerjisi denilen evrensel enerjiden beslenir.

 

Aurada 7 adet adına dediğimiz CHAKRA enerji merkezi bulunur. Chakralar tarafından emilen yaşam enerjisi, omurga boyunca omurilikte dolaşır ve tüm vücuda dağılarak bedenin yaşamını devam ettirmesini sağlar.

Neden Temizlenmeli

Bu Çakralar?

Tüm duygularınız, inançlarınız, tarzlarınız, hatıralarınız ve coşkularınız çakralarınızda depolanmaktadır. Hayatınızda başınıza gelen her şey fiziksel gerçekliğinize dönüşen bilinçaltı enerji olarak başlamıştır.

Siz sürekli kendi gerçekliğinizi yaratıyorsunuz ve bunu sadece siz değiştirebilirsiniz.

Beden duygusal yaralarını çakralar ve akupunktur noktalarında muhafaza eder ve uzun süreli blokajlar sonrasında beden rahatsızlanmaya başlar.

Bu çakraların hepsi birbirine bağlıdır ve iç enerjiniz sürekli vücudunuzda dolaşmaktadır.

 

Herhangi bir müdahale veya blokaj oluşumu enerji akışınızı bozacaktır. Bu bloklar daha sonra hayatınızda farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Yakın ilişkileriniz, kariyeriniz, mali durumunuz, sağlığınız ve arkadaşlıklarınız da dâhil olmak üzere hayatınızın tüm alanlarını etkileyecektir. 

Her gün hepimiz farklı olumsuz hayat deneyimlerinden geçebiliyoruz, haberlerde trajedilerle bombalanıyoruz. Patronumuz veya iş arkadaşlarımız bizi üzüyor. Eşimizle, çocuğumuz ile, ailemiz ile zorlayıcı ilişkiler yaşayabiliyoruz.

 

Atalarımız tarafından hayal bile edemediğimiz bir elektromanyetik çorbanın içine bırakılmışız ve yüzmeye çalışıyoruz.

 

Yiyecek ve içecek seçeneklerimiz maalesef iyi değil. Modern yaşamın tüm tuzakları enerji bedenlerimizi kirletiyor ve sonunda; yorgun, depresif, obez, kızgın, mutsuz ve hasta oluyoruz.

Çakralar tıpkı arabamıza genel bakım yaptırtmak, uyuduğumuz yatak çarşaflarını yıkamak gibi, sürekli olarak temizlenip, dengelenmelidirler.

Çakralarınızı düzenli olarak temizlediğinizde, onlarca yıl boyunca kötüye kullanımı tersine çevirmeye başlıyorsunuz ve vücudunuzu ayarlamaya başlıyorsunuz.

 

Hayatınızın herhangi bir yönü ile ilgili uzun vadeli değişim yaratmak için ilgili çakrada biriken negatif enerjiyi temizlemeniz gerekmektedir.

1

Nasıl çalışacağız?

 • Her pazar akşamı saat 22.30 da uzaktan o haftanın çakrasına enerji gönderimi yapacağım.

 •  WhatsUp grubu kuracağız ve oradan size o çakra ile nasıl çalışacağınıza ilişkin 10 dakikalık bir enerji ve meditasyon ses kaydı ileteceğim.

 •  Hafta içi o çakranın konuları ile ilgili farkındalık yazısı ve/veya his yüklemesi dosyası alacaksınız.

 • 7 hafta sonunda 7 çakranızı kendi kendinize dengelemeyi ve duygusal olarak o çakraların psikolojilerini de öğrenmiş olacaksınız.

2

Kazanımlarınız neler olacak?

 • Vucudunuzdaki 7 ana çakrayı tanıyacaksınız.

 • 7 ana çakranın bedeniniz, duygularını ve yaşamınız üzerindeki etkilerini fark ederek nasıl dengeleyebileceğinizi öğreneceksiniz.

 • Sarkaç ile çakralarınıza nasıl bakabileceğinizi öğreneceksiniz.

 • 49 gün boyunca kendiniz ve duygularınız ile çalışmak için zaman ayırmayı öğreneceksiniz.

3

Benim size desteklerim neler olacak?

 • Her katılımcı için çakra ve meridyen analizi.(Detayı aşağıda açıklanmıştır) (Plan 2 için geçerlidir)

 • Her katılımcı için 1:1 online innerspeak çalışması yapılacaktır.  (Plan 2 için geçerlidir)

 • Kozmamag Betta enerjileri ile tüm çakralarınızda biriken karmik ve olumsuz enerjilerin temizlenmesi ve yerine bolluk, bereket ve sevgi frekansının yüklenmesi. (Plan 2 için geçerlidir)

 • Her hafta çalışılan çakra için  enerji gönderimi

 • Her hafta çalışılan çakra için kapalı gruba ses kaydı yüklenmesi

 • Her gün o çakranın bir konusu hakkında farkındalık paylaşımı.

4

Kişiye Özel Çakra Çalışması

1:1 canlı olarak yapılacak özel destektir.

(Plan 2 için geçerlidir)

1. Doğru yere koymak ve yeniden hizalamak,

Bazen, büyük bir fiziksel şok durumunda, bir kişinin enerjisi ve çakraları bedenin hareketiyle ayni yöne doğru hareket edebilir ve yanlış hizalanma oluşabilir. Ek olarak, büyük bir duygusal şok durumunda, çeşitli bedenler ve çakralar her yöne dağılabilirler, bir bilardo oyununda açılış vuruşuyla topların dağılmaları gibi. Çakraların doğru yerlerinde olduklarından emin olmak önemlidir. Ana çakralar için, bir seferde

2. Blokajları serbest bırakmak

Bir çakra ne kadar çok blokaj içeriyorsa, o çakranın doğru olarak dönmesi o kadar zor olur. Bazen bir çakra blokajlardan dolayı boğulmuş olduğundan geriye doğru dönebilir. Blokajların serbest bırakılması suretiyle, bir çakra kendiliğinden doğru yönde ve doğru hızda döner olacaktır.

3. Varlıkları serbest bırakmak

Bazen varlıklar bir çakrasının içerisinde saklanırlar veya yaşarlar. Etkilenmiş olan çakrayı belirterek onları serbest bırakılır

4. Onarmak ve mühürlemek

Bazen büyük bir duygusal şok bir çakrayı yırtabilir. Artık normal şekilde faaliyet gösteremez duruma gelir.

5. Temizlemek, arındırmak ve uyumlu hale getirmek

Bu bir çakrayı “parlatacak” olan son adımdır, pürüzsüz bir işleyişi ve iyi bir uyumu teşvik eder

5

Kişiye Özel Meridyen Çalışması

1:1 canlı olarak yapılacak özel destektir.

(Plan 2 için geçerlidir)

Enerji bedende onarıma ne zaman ihtiyaç duyarız?

Dünyanın içinde bulunduğu bu "yükseliş süreci" ne yazık ki kendi sıkıntılarını da beraber getirdi.

Yükselen titreşime kendini uydurmaya gayret eden enerji sistemimiz çoğu zaman zorlanıyor.

Enerji bedenin temelini oluşturan meridyen, çakra ve aura sistemimiz belki de tarihte hiç olmadığı kadar yırtılma, çizilme, delinme ve hatta koparak bedeni neredeyse tamamen terk etme şeklinde özetleyebileceğim tepkiler veriyor.

Cep telefonları, baz istasyonları ve diğer sayısız modern yaşamın olmazsa olmazları ile daha ucuz ve daha çok besin maddesi üretmek adına ortaya konan yiyecek maddeleri enerji alanlarımıza çok ciddi zarar veriyor.

Bu haller insanlarda kendilerini -ağırlıklı olarak- akut ve çok keskin sancılar, geçmeyen mide bulantıları, baş ağrıları, görmede bulanıklık, içe kapanma, kalp/göğüs üzerinde nefes almayı engelleyecek kadar baskı gibi durumlarla belli ediyor.

Bedenlerimiz bu konuda en fazla 3 gün süren ağır semptomlar veriyor. Ani ve yoğun sancılar, mide bulantıları, baş ağrısı ve dönmesi, ani tansiyon değişiklikleri, kan değerlerinde anlamsız ve önü alınamayan değer düşmeleri gibi durumlarla karşılaştığınızda, kendinizi ağır depresyon veya endişe halinde buluyorsanız, şişkinlik, sebepsiz ve yoğun bağırsak mide gazı deneyimliyorsanız siz de bu durumda olabilirsiniz.

Önlem alınmaması halinde bedeniniz durumla uzlaşmaya gider ve sonunda semptomlar ortadan kalkar oysa sorun içeride ilerlemeye devam etmektedir ve sonrasında çok daha ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bu çalışmada tüm katılımcılara: Bu bedenlerde tüm meridyen noktalarında hasar tespiti ve onarımı yapılacaktır.

Katılımcılar neler söyledi?

Verilerin gizliliği sebebi ile isimler paylaşılmamıştır.

"Çakralar hakkında önemli bir farkındalık oluşturdu"

"Eğitimin sunumları, çalışma kağıtları harikaydı, duygular olumlu olumsuz olarak bende farkındalık oluştu. Örneğin kök çakra haftası korkularımın depreşmesi, fark edişim ve içinden geçişim."

"Tekrar bir başlangıç yapmamı sağladı kendime severek bakmaya başladım teşekkür ederim benim için harika bir uyanmıştı 😘"

"Detaylı cok bilgili egitici bir calismaydi emeğinize sağlık"

"Meditasyonlar çok rahatlatıcıydı.Ebru hanımın gönderdiği meditasyon kayıtları yonlendirici,çok açık ve net bir şekildeydi..Her cakra ile ilgili donanimli açıklayıcı dosyalar gönderildi bize.ozenle hazırlanmış bir çalışmaydı.Cok teşekkür ediyorum ben💜💜💜"

Bu ögretilerde yeniyim ancak şunu anladım ; hicbir sey degişmiyor derken andan geriye dönüp bakınca yavaş yavaş da olsa birşeylerin değişmekte duğu farkedilebiliyor.Insanın kendini tanıma yolculuğunda önemli duraklar olduğunu düşünüyorum. Sevgiler.

"Kendimi daha iyi tanımaya ve anlamaya başladım. Duygularımı tanımaya ve daha sakın olmaya başladım. ilk etapta tepki vermek yerine sahip olduğun duygunun kaynagına ınmeye odaklanmaya çalıştım. Şikayet etmek yerine çözüme odaklandım çözümün de kendimi tanıyıp fark etmekte olduğunu anladım.Bu sure içinde her daim yoldas olan Ebru Hanıma çok tesekkurler"

7 Çakra Enerjileri

Her pazar saat 22.30 da enerji gönderimi yapıalacaktır.

1 Seans 1:1 İnner Speak seansı ve Uzaktan Çakra çalışması

Kök Çakra
29 Mart Pazar
Kök Çakra Enerjisi
Sakral Çakra
5 Nisan Pazar
Solar Çakra
12 Nisan Pazar
Kalp Çakra
19 Nisan
innerspeak
İnner Speak Seansı
Boğaz Çakra
26 Nisan
3.Göz Çakra
3 Mayıs
Çakra Analizi
Tepe Çakra
10 Mayıs
Show More

Katılmak için

 • Çalışma 18 Ekim Pazar akşamı başlıyor.

 • Son katılma tarihi 16 Ekim Cuma

 • Katılmak için http://bit.ly/7çakra linke tıklayarak çıkan formu doldurabilirsiniz.

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon

Istanbul, Türkiye

© 2017 Ebru Yılmaz Sener

İletişim Formu