7hafta 7 çakra.jpg
Bedenlerimiz duygusal yaralarını çok organize bir şekilde muhafaza eder.
Çakralar ve akupunktur (meridyen sistemi) noktaları bedenin yaralarını ve blokajlarını üzerinde muhafaza eden noktalardır.
Yaşamış olduğunuz herhangi bir müdahale veya blokaj oluşumu çakra sisteminizdeki enerji akışınızı bozacaktır. Ve bu blokajlar daha sonra hayatınızda farklı şekillerde ortaya çıkacaktır.
Yakın ilişkileriniz, kariyeriniz, mali durumunuz, sağlığınız ve arkadaşlıklarınız da dâhil olmak üzere hayatınızın tüm alanlarını etkileyecektir. 
7 hafta 7 Çakra Çalışmamızda işte bu yaralarınızın saklı olduğu bu noktaları farkedecek ve  şifalandıracaksınız.

7 HAFTA NASIL ÇALIŞACAĞIZ?

-7 Hafta 7 Çakranıza Uzaktan Enerji Gönderimi.

-7 Hafta Çakra Farkındalığı.

-Ses kaydı ile yönlendirmeli ThetaHealing tekniği ile his yüklemeleri ile desteklenmiş meditasyon.

-Her çakraya özel hazırlanmış, farkındalık çalışma dosyası.

-Her çakra için özel açıklama dosyası.

Çakra Nedir?

Çakra  sistemi 4000 yıldan daha uzun zaman önce Hindistan’da çıkmıştır.

Çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleridir.


Evrene ilettiğimiz titreşimler çakralarımızda muhafaza ettiğiniz enerjiden kaynaklanmaktadır.

Enerji Nedir?

İçinde yaşadığımız Fiziksel evrenimiz katı maddelerden meydana gelmiş görünmesine rağmen aslında onun temel yapıtaşı olan enerji diye adlandırabileceğimiz sürekli hareket halinde olan bir çeşit güç ya da Öz’den oluşmaktadır. 

Vücutlarımız Enerji’dir. Biz de enerjiden oluşuyoruz. Bize katı bir kütle gibi görünen vücutlarımız, sürekli hareket halindeki çok miktardaki enerji parçacıklarından başka bir şey değildir.

Bizler birbirinden ayrı varlıklar değiliz, düşünceler, davranışlar, sözler, yaptığımız tüm jestler, geri kalan tüm evreni etkileyen enerji şekilleridir. Düşünce ve duygular da manyetik enerjiye sahiptirler; bunun sonucu olarak da benzer yapıdaki enerjiyi kendilerine çekerler.

Hepimiz vücudumuzu çevreleyen AURA adında elektromanyetik enerji alanına sahibiz. İnsan aurası adına Prana ,Çi yada yaşam enerjisi denilen evrensel enerjiden beslenir.

 

Aurada 7 adet adına dediğimiz CHAKRA enerji merkezi bulunur. Chakralar tarafından emilen yaşam enerjisi, omurga boyunca omurilikte dolaşır ve tüm vücuda dağılarak bedenin yaşamını devam ettirmesini sağlar.

Neden Temizlenmeli

Bu Çakralar?

Tüm duygularınız, inançlarınız, tarzlarınız, hatıralarınız ve coşkularınız çakralarınızda depolanmaktadır. Hayatınızda başınıza gelen her şey fiziksel gerçekliğinize dönüşen bilinçaltı enerji olarak başlamıştır.

Siz sürekli kendi gerçekliğinizi yaratıyorsunuz ve bunu sadece siz değiştirebilirsiniz.

Beden duygusal yaralarını çakralar ve akupunktur noktalarında muhafaza eder ve uzun süreli blokajlar sonrasında beden rahatsızlanmaya başlar.

Bu çakraların hepsi birbirine bağlıdır ve iç enerjiniz sürekli vücudunuzda dolaşmaktadır.

 

Herhangi bir müdahale veya blokaj oluşumu enerji akışınızı bozacaktır. Bu bloklar daha sonra hayatınızda farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Yakın ilişkileriniz, kariyeriniz, mali durumunuz, sağlığınız ve arkadaşlıklarınız da dâhil olmak üzere hayatınızın tüm alanlarını etkileyecektir. 

Her gün hepimiz farklı olumsuz hayat deneyimlerinden geçebiliyoruz, haberlerde trajedilerle bombalanıyoruz. Patronumuz veya iş arkadaşlarımız bizi üzüyor. Eşimizle, çocuğumuz ile, ailemiz ile zorlayıcı ilişkiler yaşayabiliyoruz.

 

Atalarımız tarafından hayal bile edemediğimiz bir elektromanyetik çorbanın içine bırakılmışız ve yüzmeye çalışıyoruz.

 

Yiyecek ve içecek seçeneklerimiz maalesef iyi değil. Modern yaşamın tüm tuzakları enerji bedenlerimizi kirletiyor ve sonunda; yorgun, depresif, obez, kızgın, mutsuz ve hasta oluyoruz.

Çakralar tıpkı arabamıza genel bakım yaptırtmak, uyuduğumuz yatak çarşaflarını yıkamak gibi, sürekli olarak temizlenip, dengelenmelidirler.

Çakralarınızı düzenli olarak temizlediğinizde, onlarca yıl boyunca kötüye kullanımı tersine çevirmeye başlıyorsunuz ve vücudunuzu ayarlamaya başlıyorsunuz.

 

Hayatınızın herhangi bir yönü ile ilgili uzun vadeli değişim yaratmak için ilgili çakrada biriken negatif enerjiyi temizlemeniz gerekmektedir.

1

Nasıl çalışacağız?

 • Her pazar akşamı saat 22.30 da uzaktan o haftanın çakrasına enerji gönderimi yapacağım.

 •  WhatsUp grubu kuracağız ve oradan size o çakra ile nasıl çalışacağınıza ilişkin 10 dakikalık bir enerji ve meditasyon ses kaydı ileteceğim.

 •  Hafta içi o çakranın konuları ile ilgili farkındalık yazısı ve/veya his yüklemesi dosyası alacaksınız.

 • 7 hafta sonunda 7 çakranızı kendi kendinize dengelemeyi ve duygusal olarak o çakraların psikolojilerini de öğrenmiş olacaksınız.

 • Farkındalıklarımızı grup enerjisi ile paylaşarak, yaralarımızı şifalandıracağız.

2

Kazanımlarınız neler olacak?

 • Vucudunuzdaki 7 ana çakrayı tanıyacaksınız.

 • 7 ana çakranın bedeniniz, duygularını ve yaşamınız üzerindeki etkilerini fark ederek nasıl dengeleyebileceğinizi öğreneceksiniz.

 • Hep söylediğim konudur KENDİNLE ÇALIŞMALISIN işte bu 7 hafta sana bunu öğretecek.

 • Sarkaç ile çakralarınıza nasıl bakabileceğinizi öğreneceksiniz.

 • 49 gün boyunca kendiniz ve duygularınız ile çalışmak için zaman ayırmayı öğreneceksiniz.

3

Benim size desteklerim neler olacak?

 • Kozmamag Betta enerjileri ile tüm çakralarınızda biriken karmik ve olumsuz enerjilerin temizlenmesi ve yerine bolluk, bereket ve sevgi frekansının yüklenmesi.

 • Her hafta çalışılan çakra için  enerji gönderimi

 • Her hafta çalışılan çakra için kapalı gruba ses kaydı yüklenmesi

 • Her gün o çakranın bir konusu hakkında farkındalık paylaşımı.

Katılımcılar neler söyledi?

Verilerin gizliliği sebebi ile isimler paylaşılmamıştır.

"Çakralar hakkında önemli bir farkındalık oluşturdu"

"Eğitimin sunumları, çalışma kağıtları harikaydı, duygular olumlu olumsuz olarak bende farkındalık oluştu. Örneğin kök çakra haftası korkularımın depreşmesi, fark edişim ve içinden geçişim."

"Tekrar bir başlangıç yapmamı sağladı kendime severek bakmaya başladım teşekkür ederim benim için harika bir uyanmıştı 😘"

"Detaylı cok bilgili egitici bir calismaydi emeğinize sağlık"

"Meditasyonlar çok rahatlatıcıydı.Ebru hanımın gönderdiği meditasyon kayıtları yonlendirici,çok açık ve net bir şekildeydi..Her cakra ile ilgili donanimli açıklayıcı dosyalar gönderildi bize.ozenle hazırlanmış bir çalışmaydı.Cok teşekkür ediyorum ben💜💜💜"

Bu ögretilerde yeniyim ancak şunu anladım ; hicbir sey degişmiyor derken andan geriye dönüp bakınca yavaş yavaş da olsa birşeylerin değişmekte duğu farkedilebiliyor.Insanın kendini tanıma yolculuğunda önemli duraklar olduğunu düşünüyorum. Sevgiler.

"Kendimi daha iyi tanımaya ve anlamaya başladım. Duygularımı tanımaya ve daha sakın olmaya başladım. ilk etapta tepki vermek yerine sahip olduğun duygunun kaynagına ınmeye odaklanmaya çalıştım. Şikayet etmek yerine çözüme odaklandım çözümün de kendimi tanıyıp fark etmekte olduğunu anladım.Bu sure içinde her daim yoldas olan Ebru Hanıma çok tesekkurler"

7 Çakra Enerjileri

Her pazar saat 22.30 da enerji gönderimi yapıalacaktır.

1 Adet Grup   İnner Speak seansı 

Kök Çakra
Kök Çakra

29 Mart Pazar Kök Çakra Enerjisi

press to zoom
Sakral Çakra
Sakral Çakra

5 Nisan Pazar

press to zoom
Solar Çakra
Solar Çakra

12 Nisan Pazar

press to zoom
Kalp Çakra
Kalp Çakra

19 Nisan

press to zoom
innerspeak
innerspeak

İnner Speak Seansı

press to zoom
Boğaz Çakra
Boğaz Çakra

26 Nisan

press to zoom
3.Göz Çakra
3.Göz Çakra

3 Mayıs

press to zoom
Çakra Analizi
Çakra Analizi
press to zoom
Tepe Çakra
Tepe Çakra

10 Mayıs

press to zoom

Katılmak için

 • Çalışma 29 Kasım  Pazar akşamı başlıyor.

 • Son katılma tarihi 27 Kasım Cuma

 • Katılmak için ekteki formu doldurabilirsiniz.