top of page

Ebru Şener
1:1 Çalışma

 

Hoş Geldiniz!

 

Ben Ebru Şener, mindfulness, bilinçaltı ve enerji çalışmaları konusunda uzmanlaşmış bir koçum. Hayatınızda daha fazla denge, huzur ve memnuniyet arıyorsanız, doğru yerdesiniz

"Duygusal farkındalık, enerjisel arınma ve bilinçaltınızın size hizmet etmeyen konfor alanınızdan çıkmanıza engel olan parçalarını salıvermek için benimle iletişime geçebilirsiniz."

ebru%C5%9Fener_edited.jpg
1:1 Çalışma - Devamını Oku

Merhaba Ben Ebru

 

Çakra Tezahür Koçuyum.

Kuantum Fiziği ve Sinir Bilimlerinin karışımı olarak hem enerji hem mindfulness odaklı çalışmalar yapıyor ve öğretiyorum.

Hepimizin Yaşam Hikayemizi değiştirme yeteneğine ve becerisine sahip olduğumuza inanıyorum. Bunun için ihtiyacımız olan şey mevcut enerji titreşimimizi değiştirmektir.

Yepyeni bir geleceği ortaya çıkarabilmek isteyen kişilerin arzularının tezahürü için geliştirdiğim bir formül var. Bunun için bilinçaltındaki korkuları salıverme çalışmaları, kristallerin titreşiminden destek alma, yazma ödevleri ve elektromanyetik alanınızı harekete geçiren benzersiz rehberli meditasyonlar sayesinde, kelimenin tam anlamıyla o yeni gelecek için bir mıknatıs haline gelebilirsiniz.

Benim hikayem de kurumsal hayatta satış, pazarlama alanında geçen 25 yıl ve tempolu ve stresli iş, aile, İstanbul şehir yaşamı beni kendi özüme doğru yolculuğa götürdü. Size de olmuştur, olmaktadır hayat bazen alır sizi bir yerde sıkıştırmaya başlar. O deneyimin içinden geçerken çıkış yolları arar durursunuz, ne yapacağınızı, nasıl yapacağınızı bilemez haldesinizdir.

​İşte tam burada o deneyime bakabiliyorsanız açık farkındalık, odaklanmış dikkat, en önemlisi şefkat ile ve olanı olduğu gibi kabul edebiliyorsanız yürüyebilirsiniz ileriye...

Ama olmuyor, takılıp kalıyorsanız eğer o hikâye değişmiyor ve ızdırap başlıyor…

​Size tam da o noktada daha büyük düşünmeniz için seçeneklerinizi keşfetmeniz ve yeni realitenizin frekansına uyumlanmanız için ben buradayım.

​Kim bilir belki yolumuz seninle de kesişir.

Ebru

 
Kumlu plaj

Benim hikayem;

 

"Her ruh, gelmeden önce yaşam planını yaparmış ve ve bu yola girmesine engel olan dünyasal deneyimlerin hazzına kapıldıkça yoldan uzaklaşırmış. Sonra bir an öyle bir etki ile karşılaşırmış ki onu en derinden sarsan o güçlü etki o AN kendini ve yolunu hatırlatmak için onun hayrına olurmuş." 

 

İşte ben hep buna inandım ve beni en derinden sarsan işten atılma travmamı anlamak ve iyileşmek için çıktığım yolda ilahi amacımı öğrendim. Kolay bir yol değildi elbette. Şifacılığıma verdiğim red ediş ve direnç beni daha çok ızıdraba sürüklüyordu aslında.

Dört yıl süren işsizliği anlamak adına üç yıl bire bir spritüel koçluk alarak kendim ile çalıştım. Reiki ve olumlamalar ile kendi kendime farkındalık çalışmaları yaptım. Ama hala hiç bir şey olmuyordu, hayatımda değişen hiç bir şey yoktu. Değişen tek şey iş bulamıyordum ama her gün ama her gün saatlerimi kendim için çalışarak geçiriyordum. Bazı günler belki boş duvarda tek noktaya saatlerce baktığımı bile bilirim. Sanırım burada delillik ile spiritüellik arasında ince bir çizgi var.

Uyanışım SeraphimBlueprint enerjileri ile gerçekleşti. 2 saatlik bir workshop diye gittiğim iki yıl süren sevgili Ayşe Devrim ile başlayan, sonrasında Alex Brandin ile devam eden enerji uyumlamaları ile çalışmak benim frekansımı ve bilincimi yükseltmeme alan açtı. Hala kendim için bu sistem ile çalışıyorum. Uzağa enerji çalışmalarımda, doğa ana ve hayvanlar ile yaptığım çalışmalarda bu enerjiyi kullanıyorum. Ama en çokda SeraphimBueprint gezegen enerjileriile kristaller ile çalıyorum ve bu konuda Lilith Bileklikleri markam ile danışmanlık veriyorum. 

Bu sürece paralel olarak bilinçaltı kayıtları ilgimi çeken diğer bir alndı ve Theta Healing® ile bu ihtiyacımdan dolayı karşılaştım. Sahilde yürüyüş yaparken google ile karşıma çıkan sevgili Yeşim Kuzu ve Kuzu ailesi hem uygulayıcı hemde eğitmen olmam için hep yanımdaydılar.

 

Thetahealing ile bulduğum o bilinçaltı inancımı değişitrmem dört yıllık işsizliğimi noktalamıştı. Her şey sanki mucizevi bir şekilde dönüşüyordu, bu kadar kolay ve basit olamazdı. Zihin devreye girmeye ve akıl, mantık ve bilim dışında hiç bir şeye inanamam diyen o istatistikçi kimliğim devreye girmeye başadı. Tabi bu süreçte, kurumsal hayata girişim ve daha eril veçhem ile hayata devam etmeye başlamamın etkisi büyük. Bir EEG cihazı bu şüphelerimi kaldırmaya yetti. Gerçekten bilinçli halde iken Theta beyin dalgasının frekansına inebiliyordum ve mümkündü.

İlerleyen süreçte, eğitmenliklerimi tamamladım ve bir yandanda hayat amacıma hizmet etmeye başladım. Bu süreçte ayrı bir evre, alışkanlıklar eski ezberler ile yeni dönem tam bir paradigma değişimi oluyor kişi için...

Bir yıl süre ile sevgili Halit Çevik ile FGS farkındalık seminerlerimi tamamladım. Evren ve sistem ve kendim hakkımda daha derin seviyelerde bilgiye ulaşmak adına.

Sevgili İrem Orhon ile ACIM Mucizler Kursu beni ruhsal yolda büyüten seçimlerimden olmuştur. 

Tıkandığım her an yanımda olan ruhsal yol arkadaşlarım ve bu hayattaki en büyük rehberim olan canım oğlum ve eşim elebette bu yolda benim kaldıraçlarım oldu. 

Yine sevgili Neşe Çalapverdi ile yollarımız 2016 yılında Bach Çiçekleri ile birleşti. Titreşim tıbbı olarak adlandırdığımız ve duygusal dönüşüme destek olan ve kendim için her zaman ve her zaman kullandığım çiçek özleri bir sistemdir. Bu eğitime iki yıldır devam ediyorum ve yol daha uzun. 

Sevgili Emine Karakurt ile Manyetizma, Obsesyon ve Kozmomag Betta sistemlerini öğreniyorum. Ve bu alanda da yol uzun. 

Yine 2016 yılında özellikle annemle olan ilişkimde bir türlü ilerleyemediğim konu üzerine aldığım İnnerspeak tekniğini öğrenebilmek için gerçekten çok bekledim..."O yıllarda teknik böyle popüler değildi) Bu konuda Jean Adrianne ve segili  Lamia Onurhan ve verdikleri desteğe minnettrım. Ve şu an benim çalışmalarımın baştacı olan sistem İnnerspeak.(JASS) O dosya evimin başköşesinde...

Kurumsal hayatta yaşadığım yüksek stresin bedenime olan yansımasını dönüştürecek pratik yöntem arayışım beni David Cornwell ve Banu Çeçen in mindfulness koçluk programına yöneltti. Bugün yaptığım birebir çalışmalrının temelinde mindfulness yaklaşımını kullanıyorum. Bu öyle bir alan ki, şefkat ve farkındalık ile olan ne ise oraya açılıyor. Bize düşen şifaya, iyilşemeye tanık olmak oluyor. 

2019-2020 yıllarında 2 sene süren Kadim Farkındalık eğitimini 4 seviyede tamamladım.

2016 da başlayıp tamamlayamadığım Rune eğitimini de yine sevgili Halit Çevik ile 2022 senesinde bir yıllık yolculuk ile tamamladım ve artık enerji çalışmalarımda runelerin iyileştirici gücünü etkin olarak kullanmaya başladım.

Her şeyin yaratıcısı, her şey senden

Şükranlarım ve dualarım senin mucizelerine tanık olan kullarından olmam için

Sevgi ile kal bunu okuyan kardeşim...

1:1 Neler Yapabiliriz?

 
landscape.jpeg

Herşeyin Yaratıcı’na bağlandığınız zaman, beyin dalgalarınız otomatik olarak Theta durumuna geçer. Bu bilinç durumunda, her şeyin tezahürü mümkündür.

jeanAdrienne.jpg

JASS Danışmanlığı
 

Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel bir çalışmadır. Yaşamnızdaki sorunun kaynağına giderek enerjinin ilk oluştuğu anda arınıdırlmasına alan açar.

shutterstock_154360835.jpg

Çakralarla Tezahür Koçluğu

Yaşamınızda değiştirmek, dönüştürmek yeniyi hayatınıza katmak istediğiniz hikayenin yaratımı için size enerji ve eylem olarak değitiren ve yeni hikayenizin frekansına uyumlayan dönüşüm koçluğudur.

bottom of page